Erenler İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü'nde ilçede eğitim alanında gerçekleşen çalışmaların ve yatırımların masaya yatırıldığı toplantıda konuşan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, çocukların eğitimi için gerçekleşen her çalışma ve projenin destekçisi olmaktan gurur ve mutluluk duyduklarını ifade etti. Toplantıya Kaymakam Günhan Yazar, Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Ersoy ve kurum yöneticileri katıldı.

"DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ"
Başkan Fevzi Kılıç, “Öğrencilerimizin geleceğine ışık tutacak olan toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyor, değerli hocalarımızı gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. 3 yıllık süreçte İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte birçok çalışma gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz için faydalı ve gönüllerine dokunan çalışmalar gerçekleştirmek bizleride mutlu ediyor. Evlatlarımız için her türlü projenin destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.

TEBRİK ETTİ
Kaymakam Günhan Yazar ise, “Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç’ın da katılımı ile gerçekleşen toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ayhan Ersoy hocamızdan ilçemizdeki öğrencilerimizin eğitimlerindeki başarı başta olmak üzere birçok konuda detaylı bilgi aldık. Kendisini ve ilçemizdeki eğitimcilerimizi kutluyorum. Birlikte gerçekleştireceğimiz çalışmalar ile ilçemizde ki eğitim çıtasını inşallah daha üst seviyelere çıkaracağız” ifadelerini kullandı.