Kaza, Adapazarı ilçesi Prof. Dr. Sabahattin Zaim Bulvarı duble yolda Camili Mahallesi istikametinde meydana geldi.

Temel kazısı sırasında kadın cesedi bulundu Temel kazısı sırasında kadın cesedi bulundu

Alınan bilgiye göre, 54 AJT 852 plakalı hafif ticari araç sürücüUğur Karakaya, arkadaşının çocuğunu hastanede ziyaret ettikten sonra evine giderken nöbetçi eczane bulmak için aracını emniyet şeridine park etti.

Duble Yolda Cip Yan Yatti (3)
Bu esnada M.T. idaresindeki 54 BR 515 plakalı cip, hafif ticari araca çarparak yolda yan yattı. Kazada yaralanan olmazken, bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Kaza sebebiyle trafik kontrollü olarak sağlandı.

Duble Yolda Cip Yan Yatti (2)
Araçların kaza yerinden kaldırılması ile trafik normal seyrine dönerken, polis ekipleri kazaya ilişkin inceleme başlattı.

“ARAÇ GELDİ ÇARPTI”
Nöbetçi eczane bulmak için aracını emniyet şeridine çektiğini belirten Uğur Karakaya, “Hastaneden dönerken aracımı emniyet şeridine çektim. Telefondan nöbetçi eczane aradığım esnada arkadan diğer araç geldi çarptı, bizi yol kenarına savurdu. Çarpan araçta yan yattı. Yaralı yok. Çok şükür emniyet kemerlerimiz takılıydı, bunun sayesinde yara almadan atlattık. Araçlarda bulunanlarda bir şey yok çok şükür. Hastaneye de arkadaşın çocuğunu ziyarete gitmiştik” dedi.

Duble Yolda Cip Yan Yatti (1)