Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Karakamış ve Karadere mahallelerini ziyaret etti. Mahalle sakinleriyle görüşen, talep ve önerilerini dinleyen Başkan Ekrem Yüce’ye Karakamış Mahalle Muhtarı Mesut Arslan ile Karadere Mahalle Muhtarı Ferruh Akıncık eşlik etti. Yüce, ‘doğru adımlarla yola devam’ vurgusu ile vatandaşların 14 Mayıs’ta desteklerinin çok önemli olduğunun altını çizdi.

Maden Deresinde çalışmalar sürüyor Maden Deresinde çalışmalar sürüyor

8-146

Hemşerilerimizle birlikteliğimiz bize güç veriyor

Yüce, Sakarya’nın her bir noktasına hizmet için gayretle çalıştıklarını ifade ederek, “Karadere ve Karakamış mahallelerimizi ziyaretimde de ifade ettim: Şehrimizin ihtiyaçlarına, vatandaşlarımızın taleplerine çözümler üretmeye, Sakarya’yı Türkiye Yüzyılına en iyi şekilde hazırlamak için birlik ve beraberlik içerisinde hareket ediyoruz. Hamdolsun bugüne kadar da hemşerilerimizle kol kola, omuz omuzayız. Bu birliktelik bize güç veriyor. Rabbim daim eylesin” dedi.

5-300

Türkiye istikrar ile hedeflerine ulaşacak

Türkiye Yüzyılı’nın Sakarya’sını inşa etmek için seferber olduklarını dile getiren Başkan Ekrem Yüce, “Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde eser ve hizmet siyasetimiz 21 yıldır devam ediyor. Şehirlerimizi imar ve ihya ediyor, savunma sanayi, dış politika, enerji başta olmak üzere tüm alanlarda ülke olarak çok önemli atılımlar gerçekleştiriyoruz. Kazanımlarımızın devamı ve istikrar ile Türkiye Yüzyılı ülkemizin yeni bir şahlanış dönemi olacak, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliğiyle ülkemiz hedeflerine ulaşacaktır. İnanıyorum ki Karadereli ve Karakamışlı kardeşlerim, hemşerilerim 14 Mayıs’ta tercihini doğrudan yana yapacaktır” diye konuştu.

8-1465-3004-3933-4852-5541-753