HENDEK ÇIKARMASI

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Akif Adnan Dizer, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Sakarya’nın 16 ilçesini karış karış gezen Dizer, son olarak ise Hendek ilçesinde vatandaşlarla buluştu. Dizer’e çalışmalarında AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal’da eşlik etti.

DİZER HENDE (5)

ZAFER BİZİM OLACAK

Dizer, “Bugün çok değerli ilçemiz Hendek’teyiz. Seçime az bir süre kala, gecesini gündüzüne katarak çalışan Hendek İlçe Teşkilatımızda dava arkadaşlarımızla bir araya geldik. Saha çalışmalarımızı değerlendirip esnafımızla buluşmak için yola koyulduk. Bu güzel teşkilatlarla ve dualarında Sayın Cumhurbaşkanımızı eksik etmeyen vatandaşlarımızla inşallah 14 Mayıs’ta zafer bizim olacak” dedi.

DİZER HENDE (4)

ESNAFLARLA BULUŞTU

Dizer son olarak şunları  kaydetti: “Esnaflarımızı ziyaret ederek kendilerine hayırlı işler dedik. Neşeli, ümitli ve vefalı esnafımızla her yerde buluşmaya, “birlikte Türkiye” demeye devam ediyoruz. Bu ziyaretlerde istişarelerimizi gerçekleştiriyor, vatandaşlarımızı dinliyor, dertlerine derman olmak için bir arada oluyoruz. Esnaflarımızla bir araya geliyoruz. Sağ olsunlar, esnaflarımız büyük bir sevgi ve muhabbetle bizleri karşılıyor.  Bizler de daima Sakaryalı hemşehrihlerimiz yol yürüdük ve 14 Mayıs’ta Türkiye Yüzyılı’nı birlikte ve coşkuyla karşılayacağız inşallah.”

DİZER HENDE (3)DİZER HENDE (2)DİZER HENDE (1)

İYİ Parti de OHAL ilan edildi! İYİ Parti de OHAL ilan edildi!