MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve Genel Başkan Başdanışmanı Ali İhsan Merdanoğlu, DEVA Genel Merkez Yöneticisi Ömer Rıfat Gencal ve GMYK Üyesi ve Gençlik Politikaları Başkan Yardımcısı Duygu Aydın Diri, DEVA İlçe Başkanı Ahmet Özkan DEVA İl Başkan Yardımcısı ve Halkla İlşikiler Başkanı Kerem Resul Ballı, DEVA Adapazarı İlçe Başkan Yardımcısı, Kurumsal İletişim Başkanı Ayhan Erkovan ile birlikte, Demiryol-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı ve Türk-İş Sakarya Temsilcisi Cemal Yaman’ı makamında ziyaret ettiler.

DEVA’lı yöneticiler Türk İş’e bağlı sendikaların Sakarya Şubesi yönetici ve İşyeri temsilcileri ile Demiryol İş Sendikası toplantı salonunda biraraya geldiler. DEVA Genel Merkez yöneticileri, kendilerine iletilen notları ve talepleri Genel Merkezlerine raporlamak üzere kayıt altına aldılar.

1 Türk İş Sen.Temsilcisi ve Demiryol İş Sendikası Şube  Başkanı Cemal Yaman'ın Makamında

“HAKLARIN KORUNMASI ESAS OLMALIDIR”
DEVA Partisi Genel Merkez Yöneticileri, üreten ve artı değer yaratan emekçiler sayesinde hayatın kolaylaştığını, istihdamla ilgili düzenlemeleri iktidara gelince yeniden gözden geçireceklerini ve ele alacaklarını belirtirken, DEVA Genel Merkez Yöneticisi Finansal Danışman Ömer Rıfat Gencal, “Ekonomi, herkesin insan onuruna yaraşır yaşam ve refah standartlarına ulaştığı, çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğe umutla baktığı, milletimizin barış ve huzur içinde yaşayacağı bir Türkiye vizyonu ile politikalarımızı belirledik. Çalışma hayatında da hukukun adaletin hakim olmasını sağlayacağız. Eylem Planımızda da belirttiğimiz üzere İş Gücü Politikalarımızla, herkesin nitelikli, adil bir ücret getiren, sosyal güvenlik kapsamında olan iş imkanlarına ulaşmasını sağlayacağız. Çalışma hayatında hakların korunması çalışanların enflasyonun altında ezilmemesi esas olmalıdır Yabancı para birimleri karşısındaki TL’nin sürekli değer kaybının engellenmesi hem üretim hem de tüketim açısından ve iş barışı için de zorunludur. Türkiye 'ucuz emek deposu' olmamalıdır. Eylem planlarımız hazır. Çözümlerimiz hazır” dedi.     

4 DEVA Sakarya da Türk İş Sakarya Şube Yöneticileri ve Temsilcileri ile bir araya geldi (5)

HER ZAMAN AÇIK OLACAK
DEVA Partisi Genel Merkez Yöneticisi Ali İhsan Merdanoğlu’da “Türkiye tek bir akla dar bir kadroya sığdırılamayacak kadar büyük bir ülkedir. İstişarenin, paydaşlarla işbirliği içinde olmanın, halkın görüş ve önerilerine, taleplerine kulak vermenin ve bunları dikkate almanın, çok değerli olduğunu biliyoruz. Muhalefeti, eleştiriyi siyasetin vazgeçilmez bir parçası olarak görmek durumundayız. Tüm diyalog kanallarımızın her zaman açık olacağını beyan etmek istiyoruz. Doğru hedeflere ancak doğru kadrolarla ve politikalarla ulaşabiliriz. Bizlere kapılarınızı açtığınız için teşekkür ediyor çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” diye konuştu.

5 DEVA Sakarya da Türk İş Sakarya Şube Yöneticileri ve Temsilcileri ile bir araya geldi (2)

TEŞEKKÜR ETTİLER
Cemal Yaman misafirlerine Türk İş Rozeti takarak ziyaretleri nedeniyle ve işçilerin sorunlarına ilgi gösterilmesi  nedeniyle teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi. DEVA Genel Merkez yöneticileri de kendilerini kabul etmeleri ve kapılarını açmaları nedeniyle Demiryol-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı ve Türk-İş Sakarya Temsilcisi Cemal Yaman’a ve yönetimine teşekkür ettiler.

7 DEVA Kurucular Kurulu Üyesi ve Genel Başkan Başdanışmanı Ali İhsan Merdanoğlu,

6 DEVA MYK Üyesi ve Gençlik Politikaları Başkan Yardımcısı Duygu Aydın Diri,