VATANDAŞLARLA GÖRÜŞTÜLER

Türkiye Demokrasisine sahip çıkmak için oyunu kullandı. Cumhur İttifakı bürokratları ve adayları AK Parti Sakarya Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan ve Ertuğrul Kocacık, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş ve eski MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar okul ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlar ile görüştü.

G K A F M Y9 Wg A Mwy Yv

GÖREVLİLERİ ZİYARET ETTİ

Sakarya Anadolu Lisesi’nde oyunu kullandıktan sonra birçok okulu ziyaret eden AK Parti Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık, “Şehit Üsteğmen Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi Teşkilat mensuplarımızla birlikte Şehit Üsteğmen Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi, Hakkı Demir İlkokulu ve Bahçelievler Gazi İlkokulu oy kullanmaya gelen vatandaşlarımızı ve seçimde görevli arkadaşlarımızı ziyaret ettik” dedi.

G J 9Cgr X U A Azlsi

SANDIKLARA DAVET ETTİ

9 günlük tatilin son gününde otobanda akıcı yoğunluk 9 günlük tatilin son gününde otobanda akıcı yoğunluk

Bahçelievler Gazi İlkokulu’nda oyunu kullandıktan sonra Hızırtepe Ortaokulu’nu ziyaret eden Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, “Oy verme işlemlerinin devam ettiği Hızırtepe Ortaokulu’nu ziyaret edip, hemşehrilerimizle selamlaştık. Oy verme işlemlerinin tamamlanmasına kısa bir süre kaldı, henüz oylarını kullanamamış hemşehrilerimizi sandıklara davet ediyorum” ifadelerine yer verdi.

G J X F R X A A Av I D

HENDEK’TE OKUL ZİYARETİ

Eski MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş ile birlikte Hendek’te okul ziyaretlerinde bulundu. Ahmet Ziya Akar ziyaretini şu sözlerle paylaştı, “MHP Sakarya İl Başkanımız Sayın Oğuz Alkaş ve Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanımız Sayın Atilla Balcıoğlu ile birlikte Hendek ilçemizde sandıklarda görev alan dava arkadaşlarımızı ziyaret ettik.”

G J 8Sve X A A A Pw Y

BAŞARILAR DİLEDİK

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan, Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan adayı Osman Çelik ile birlikte okulları gezdiğini belirtti. Erdoğan, "AK Parti Serdivan İlçe Başkanımız Yusuf Haldızoğlu ve Serdivan Belediye Başkan Adayımız Osman Çelik ile sandıkları geziyoruz. Zübeyde Hanım Ortaokulu’nu ziyaretimizde seçimlerde görev alan vatandaşlarımız ve sandık kurulu görevlilerine başarılar diledik. Demokrasi şölenimiz hayırlı olsun" dedi.

G J 8Svd Ww A E Mr08G K A F M Y2 Xk A Ad O Z O