Cumhur İttifakı Adapazarı Belediyesi meclis üyesi adayları buluşması, Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ve MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta ile Cumhur İttifakından AK Parti ve MHP’li meclis üyesi adayları katıldı. 
Meclis Uyesi Adaylari2
“Güzel bir yolculuğa çıktık”
Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, meclis üyesi adaylarını tebrik ederek, “Güzel bir yolculuğa çıktık. Aşkla yürümek, milletimize hizmet etmek hakikaten çok gurur ve mutluluk verici. Cumhur İttifakı birlikteliğiyle çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmamak için gayret etmeye ve Adapazarı olarak Mutlu Işıksu başkanımızı en yüksek oy oranı ile seçtirmek, meclis üyesi sayımızı çok daha fazla yükseltmek için çok çalışmaya devam inşaallah” diye konuştu. 
Meclis Uyesi Adaylari4
“Sımsıkı kenetlenerek çalışmaya devam”
MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta ise yaptığı konuşmada, Adapazarı’nda sergilenen birlikteliğin örnek olduğunu vurguladı ve meclis üyesi adaylarına çıktıkları yolculuklarında başarılar diledi. Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu’ya teşekkür eden Usta, “Adapazarı’mızda istişare mekanizmalarımızı daha da güçlendirdik ve güçlendirmeye devam ediyoruz. Güzel bir aday listemiz var. Mutlu Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Adapazarı insanımızın aidiyetini güçlendirecek çalışmalarla, insanımızın derdiyle dertlenerek, birbirimize sımsıkı kenetlenerek çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.
Meclis Uyesi Adaylari3
“Güzel ve kapsayıcı bir listemiz var”
AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ve MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta’ya teşekkür ederek konuşmasına başlayan Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, meclis üyesi adaylarını tebrik etti. Işıksu, “Hamdolsun çok güzel, kapsayıcı bir listemiz oldu. Kalbi Adapazarı için atan, bugüne kadar görev almış ve şimdi yeni görev için yolculuğa çıkan tüm arkadaşlarımıza kalbi şükranlarımı sunuyorum. 2019-2024 çalışma dönemimizde katılımcılığa çok önem vererek vatandaş memnuniyeti odaklı 112 projeyi hayata geçirirken istişare merkezli çalışma anlayışına çok önem verdik. Tüm çalışmalarımızı kamuoyu huzurunda, şeffaf, anlaşılır ve hesap verebilir bir anlayış çerçevesinde gerçekleştirdik. Üretken, adil, erişilebilir, vizyoner, şefkatli, sürdürülebilir, yenilikçi, kalkınmacı, çağdaş, güçlü, kapsayıcı, dinamik ve vatansever belediyecilik ilkelerinden hiç ayrılmadan Adapazarı’mızı daha gelişmiş bir şehir vizyonu çerçevesinde halkla birlikte yönetim anlayışıyla yönetmek için gayretle çalıştık” diye konuştu. 
Meclis Uyesi Adaylari5
“Hep birlikte Adapazarı için yola devam”
Işıksu konuşmalarını şöyle tamamladı: “Demokrasinin ve kalkınmanın yerelden başladığı inancıyla Türkiye Yüzyılı şehirleri için çalışan AK Parti’nin eser ve hizmet belediyeciliğini Adapazarı’mızda sürdürmek ve seçimlerde yeni bir zafer kazanmak için hazırız ve kararlıyız. Toplumun her kesiminin ihtiyaçlarını giderecek hizmetlerimizle Adapazarı’mızı daha çok mutlu etmeyi sürdüreceğiz. Cumhur İttifakı birlik ve beraberliğiyle milletimizin huzurunda olmanın sorumluluğunu üzerimizde taşıyarak Adapazarı’mızın yarınlarını çok daha müreffeh bir hüviyete kavuşturacak çalışmalar yapmayı sürdüreceğiz. Adapazarı için gayrete, çalışmaya, başarıya ve berekete devam. Hep birlikte, gayretle, Adapazarı için yola devam.”