Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, seçim çalışmaları kapsamında Kocaali’ye gitti.

Büyük Kocaali mitinginde vatandaşlarla buluşan Alemdar, burada coşkuyla karşılandı. Programda MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Lütfi Bayraktar ve Ertuğrul Kocacık, Kocaali Belediye Başkan Adayı Turan Yüzücü, MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, AK PartiKocaaliİlçe Başkanı İsmail Demir ve MHPKocaaliİlçe Başkanı Adnan Arar yer aldı.

Cumhur Ittifaki 31 Marttan Zaferle Ayrilacak (7)
"31 MART SEÇİMLERİ KOCAALİ’MİZE VE ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN"
Programda kısa bir selamlama konuşması yapan AK Parti İlçe Başkanı Demir, “31 Mart seçimleri Kocaali’mize ve şehrimize hayırlı olsun. İnşallah 2 gün sonra zaferimizi hep birlikte kutlayacağız” dedi.

MHP İlçe Başkanı Adnan Arar ise, “31 Mart yerel seçimleri ülkümüze, ülkemize, şehrimize ve ilçemize hayırlar getirsin. İnşallah bir 1 Nisan sabahı gerek ülkemizde gerekse şehrimizde yeni bir dönemin başlangıcını yapacağız” diye konuştu.

Cumhur Ittifaki 31 Marttan Zaferle Ayrilacak (8)
"KOCAALİ’MİZİN STANDARTLARINI GELİŞTİRECEĞİZ"
Kocaali Belediye Başkan Adayı Turan Yüzücü, Kocaali’nin potansiyelini çok iyi bildiklerini ifade ederek, “Toplumsal refahı önemseyen, hizmet ve eser belediyeciliğini esas alan çağdaş ve akılcı bir iradeyi ortaya koyacağız. Kocaali’yi çok iyi tanıyoruz. Potansiyelini bildiğimiz gibi eksiklerini de biliyoruz. Gün Kocaali için altın çağını başlatma günüdür. Önümüzdeki 5 yılda bizler en az 10 yıllık bir işi yapmamız gerektiğinin farkındayız. Bunu yapabilecek imkan ve kabiliyete sahibiz. Sizlerden bu hususta yetkiyi desteği istiyoruz. Yusuf başkanımızındesteği de bizlerin yanında olacak. Yeni dönemde hep birlikte Kocaali’mizin standartlarını geliştireceğiz” ifadelerini kullandı.

Cumhur Ittifaki 31 Marttan Zaferle Ayrilacak (5)
"CUMHUR İTTİFAKI ÇATISI ALTINDA GÖREVİMİ TAMAMLADIM"
Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ise, “31 Mart seçimi ülkemize ve şehrimize hayırlı olsun. 15 yıldır sizlerle birlikte olan bir kardeşiniz olarakKocaali’mizin menfaati neredeyse bizlerde orada duracağız. Kocaali için hayırlısı Cumhur İttifakı adayımız Turan Yüzücü’dür. Benden yana hakkım sizlere helal olsun. Allaha şükrediyorum ki Cumhur İttifakı çatısı altında görevimi tamamladım” diye konuştu.

Cumhur Ittifaki 31 Marttan Zaferle Ayrilacak (9)
"SİZLERİN DESTEĞİ İLE BAŞARACAĞIZ"
MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, “Bu birlikteliğimiz inşallah Kocaali’yi çok daha güzel günlere taşıyacaktır. Bu seçimler Cumhur İttifakı’nın gücünün test edileceği seçimlerdir. Cumhur İttifakı’nın tek derdi hizmet ve eser siyasetinin sekteye uğramadan devam etmesidir. İnşallahbunu sizlerin desteği ile başaracağız” dedi.

Cumhur Ittifaki 31 Marttan Zaferle Ayrilacak (6)
"70 GÜNDE 16 İLÇEMİZİN TAMAMINI GEZDİK"
Sorunların Cumhur İttifakı’nın güçlü kadrolarıyla çözülebileceğini ifade eden Alemdar, “Kocaali’de hikâyelerimiz, anılarımızvar. Kocaali’yi hiçbir zaman terk etmedik. Nasip oldu 16 ilçemizin tamamına hizmet etmek için Cumhur İttifakı’nın adayı olduk. 70 günde 16 ilçemizin tamamını gezdik. Vatandaşımızın derdini, talebini dinledik. Onlara yapacak olduğumuz projeleri anlattık. Artık seçimlere çok kısa bir süre kaldı. İnşallah tüm ilçelerimizde olduğu gibi Kocaali’de de sandıkları patlatacağız. Kocaali’nin yarınları ve milletimizin bekası için bize çok daha güçlü destek vermenizi bekliyoruz. İnşallah tüm sorunları çözecek ekip Cumhur İttifakı’nın güçlü kadrolarıdır” şeklinde konuştu.

Cumhur Ittifaki 31 Marttan Zaferle Ayrilacak (2)
"HER ZAMAN SÖYLÜYORUZ, YAPARSA AK PARTİ YAPAR"
Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık, güçlü destek vurgusu yaparak, “Biz 16 ilçemiz ve büyükşehir adayımız Yusuf başkanımızın yanındayız. Her zaman söylüyoruz, yaparsa AKParti yapar. Sizlerden son sözü söylemek için 31 Mart’ta Cumhur İttifakı’na en güçlü desteği vermenizi bekliyoruz” ifadeleri kullandı.

Cumhur Ittifaki 31 Marttan Zaferle Ayrilacak (4)
"CUMHUR İTTİFAKI OLARAK ADAYLARIMIZIN ARKASINDAYIZ"
Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar ise, “Kocaali bizi mahcup etmedi. Her zaman bizimle oldu,Allah sizden razı olsun. 15 yıl Kocaali’de Ahmet başkanımızla hizmet dolu bir dönem geçti. Bu milletin hakkını, hukukunu adam gibi savundu. Emekleri için teşekkür ederim. Turan başkanım da çok kıymetli bir şahsiyet. Bizler Cumhur İttifakı olarak adaylarımızın arkasındayız. Biliyoruzki siz varsanız biz de varız. Sizlerin desteğinize talibiz. İnşallah 31 Mart’ta seçim zaferini sizlerle birlikte kutlayacağız” şeklinde konuştu

Akyazı Belediyesi'nde atamalar! Akyazı Belediyesi'nde atamalar!

Cumhur Ittifaki 31 Marttan Zaferle Ayrilacak (3)
"CUMHUR İTTİFAKI MİLLETİN ESERİDİR"
Konuşmasında Cumhur İttifakı vurgusu yapan Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, “2016’da gerçekleşen 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra amasız, pazarlıksız milletin eseri olan Cumhur İttifakı kuruldu. Çok çatlatmaya, ayırmaya çalıştılar ancak milletimiz izin vermedi. Burada inşallah Kocaali için, şehrimiz için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bu millet bizim. Biz bu sorumlulukla ve bu birliktelikle 31 Mart’ta zaferi kazanacak ve yeni dönemdeKocaali daha güzel günlere doğru adım atacak” dedi.