SIKINTILARINI VE TALEPLERİ DİNLEDİ

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş tarafından hayata geçirilen Saha Çözüm Ekipleri Adapazarı, Serdivan, Erenler, Akyazı, Hendek, Geyve, ve Taraklı ilçelerinden sonra çalışmalarını Arifiye ilçesinde sürdürdü. Başkan Ecevit Keleş ve Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar’ında hazır bulunduğu ziyaretlerde ekipler esnaf ve vatandaşların sıkıntılarını ve talepleri dinleyerek not aldı. 

CHP SAHA ÇÖZÜM EKİPLERİ DURMAK BİLMİYOR

DURMADAN ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ

Halkın yaşadığı sorunları görmek ve destek olmak amacıyla hayata geçirdikleri projeyle Sakarya’da ulaşamadıkları kimsenin kalmayacağını söyleyen Başkan Ecevit Keleş, “Proje kapsamında bugüne kadar 237 bin 500 kişiye ulaştık. Ekiplerimiz adeta durmak bilmiyor ilimizde yaşayan her bireye ulaşmak için gecesini, gündüzüne katıyor.

CHP SAHA ÇÖZÜM EKİPLERİ DURMAK BİLMİYOR5

Ekiplerimiz gittikleri yerlerde dert dinliyor, sorunları yerinde görüyor bunları not alarak bizlere ulaştırıyor. Bizlerde vatandaşlarımızdan gelen istek, talep ve sorunları genel merkezimize iletiyoruz. Durmadan, usanmadan Saha Çözüm Ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Her bir vatandaşımızın sorununu kendi sorunumuz gibi göreceğiz ve çözmek için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Partimizi önümüzdeki seçimlerde iktidar yapmak için çalışmaya devam edeceğiz. Hep birlikte bu yürüyüşün sonundaki zafere çalışarak ulaşacağız. Durmuyoruz, devam ediyoruz” dedi.

CHP SAHA ÇÖZÜM EKİPLERİ DURMAK BİLMİYOR4CHP SAHA ÇÖZÜM EKİPLERİ DURMAK BİLMİYOR3CHP SAHA ÇÖZÜM EKİPLERİ DURMAK BİLMİYOR2