Arifiye Belediyesi ilçe genelinde yeşil alanları artırmaya ve vatandaşların sosyal yaşamlarını çeşitlendirmeye yönelik çalışmalarına devam ediyor. Arifiye Belediyesi'nce hazırlanan projelerden biri olan Neviye Mahallesi Selimiye Caddesi üzerindeki Çamlık Park yeni bir yaşam alanına dönüşüyor.

3-669
İlçe genelindeki cadde ve sokaklarda yapılan altyapı ve üstyapı çalışmalarının yanı sıra, rekreasyon çalışmalarını da sürdüren Arifiye Belediyesi, Neviye Mahallesi Selimiye Caddesi üzerinde bulunan çamlık bölgesinde yeni bir rekreasyon çalışması gerçekleştiriyor.

2-755
17 dönümlük alan içerisinde, yapılan Çamlık park projesinin içerisinde; piknik alanları, yürüyüş yolları, anfi tiyatro alanı, çocuk oyun grupları ve basketbol sahası bulunuyor.

1-1012
"SOSYAL YAŞAM ALANINA DÖNÜŞTÜRÜYORUZ"
Konu ile ilgili Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada, “İlçe genelinde vatandaşlarımızın nefes alabileceği yeşil alan ve sosyal yaşam alanlarını artırmaya yönelik çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Bu kapsamda, Neviye Mahallesi Selimiye Caddesi üzerinde bulunan çamlık alanını, sosyal yaşam alanına dönüştürüyoruz. Toplam 17 dönümlük alan içerisinde gerçekleştirilen projenin içerisinde; piknik alanları, yürüyüş yolları, anfi tiyatro alanı, çocuk oyun grupları ve basketbol sahası bulunuyor. İnşallah en kısa süre içerisinde buradaki çalışmalarımızı tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız“ ifadelerini kullandı.

4-545

Gençlerin hayal gücüyle Sakarya için 4 proje Gençlerin hayal gücüyle Sakarya için 4 proje