15 Temmuz Camili-Karaman Kapalı Pazar Yeri ve Etkinlik Alanı, Cumartesi günü kurulan pazar ile faaliyete geçti. Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve eşi Elveda Işıksu, esnaf ve vatandaşlarla buluşarak bu güzel anı paylaştı.

Kapali Pazar Yeri Ve Etkinlik Alani Faaliyete Gecti (6)
SOSYAL BELEDİYECİLİK
Başkan Mutlu Işıksu, yaptığı açıklamada, "15 Temmuz Camili-Karaman Kapalı Pazar Yeri ve Etkinlik Alanımızın resmi açılışını da hep birlikte yapacağız. Adapazarı Belediyesi olarak sosyal projelerimize devam ediyor, hemşehrilerimizin yaşam kalitesini artırmak için büyük çaba gösteriyoruz. 84 mahallemizde hayata geçirdiğimiz projelerle daha yaşanabilir bir Adapazarı için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Hemşehrilerimizin huzuru ve mutluluğu için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz" dedi.

Kapali Pazar Yeri Ve Etkinlik Alani Faaliyete Gecti (9)
"YENİKENT BÖLGEMİZE HAYIRLI OLSUN"
15 Temmuz Camili-Karaman Kapalı Pazar Yeri ve Etkinlik Alanı'nın, Yenikent bölgesine hayırlı olması dileğinde bulunan Işıksu, pazar yerinde yüzlerin güldüğünü ve vatandaşların memnuniyetinin kendilerini mutlu ettiğini belirtti.

Sokağa çıkarken dikkat! Kavurucu sıcaklar geldi... Sokağa çıkarken dikkat! Kavurucu sıcaklar geldi...

Kapali Pazar Yeri Ve Etkinlik Alani Faaliyete Gecti (8)
YENİ PAZAR YERLERİ ÇOK YAKINDA HİZMETE GİRİYOR
ADA Pazar Güneşler Yerleşkesi ve Korucuk Kapalı Pazar Yerlerinin noter huzurunda yapılan kura çekimlerinin ardından çok yakında faaliyete geçeceğini duyuran Işıksu, Yenigün-Tepekum Kapalı Pazar Yeri ve Etkinlik Alanı'nın inşaatının tüm hızıyla devam ettiğini ve 50-60 gün içinde neticelendireceklerini açıkladı.

Kapali Pazar Yeri Ve Etkinlik Alani Faaliyete Gecti (7)

Editör: Tuğrul Gümüşel