Eşsiz güzellikleriyle her mevsim yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgi odağı olan Sapanca, İstanbul'a yakınlığı sayesinde en çok tercih edilen yerlerin başında geliyor. Sapanca'da sayıları gün geçtikçe artan ve tatilcilerin de tercih ettiği bungalov evlerde doluluk oranı, yüksek fiyata rağmen bayram nedeniyle yüzde 95'e ulaştı. 
Bungalov Tatili Cep Yakiyor3

5 bine yakın yer var
2 gecelik konaklamü ücreti 15 ila 30 bin lira arasında değişirken bir haftalık ve 9 günlük konaklama ücreti ise 70 bin liranın üzerine çıkıyor.
Doluluk oranının yüzde 95 olduğunu belirten Sapanca Villa ve Bungalov İşletmecileri Derneği (SAVİBU) Başkanı Ali Safa Alaçam,  bayram tatilinde iki gece konaklama ücretinin 15 ila 30 bin arasında değiştiğini söyledi. Alaçam, "Bir hafta, 9 günlük tatil ise 70 bin TL'nin üzerine çıkıyor. Sapanca'da konaklama üzerine çok fazla çeşit mevcut. 5 bine yakın konaklanacak yer bulunuyor. Bu evlerin her birinde misafirlerimize özel alanlarda hizmet veriyoruz. Müstakil yüzme havuzu, ateş çukuru, barbekü, iç mekandaki ferah ortamlar doğa manzarasına karşı bir şekilde vakit geçiriyorlar. Sapanca'da tatil yapmanın en güzel avantajlarından bir tanesi de üst mahallelerde bulunan işletmelerimiz. Çünkü onlar 300 rakımda ve klimaya ihtiyaç duymadan ufak bir esintiyle vakit geçirmelerine imkan sağlıyor” dedi.
Bungalov Tatili Cep Yakiyor4

“Çok memnun kaldık”
Ailesiyle İstanbul'dan tatil için gelen İzdem Ayan, "İlk defa bungalov otel tercih ettik ve Sapanca'da ilk deneyimimiz. İlk günümüz olmasına rağmen çok memnun kaldık. İlk görünüş olarak her şey yolunda. Çocuğumuz da çok eğlendi. Bir daha gelmeyi düşüneceğiz” diye konuştu. 

Bungalov Tatili Cep Yakiyor6

Bungalov Tatili Cep Yakiyor5

137 öğrenci hafızlık icazeti aldı 137 öğrenci hafızlık icazeti aldı

Bungalov Tatili Cep Yakiyor7

Editör: Ayşen Kolçak