HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ
Zehra Toy, uzun süre başarıyla yürüttüğü Engelliler Birlik Federasyonu Kadın Kolları Başkanlığı görevinden ayrıldı. Birlik Federasyonu Yönetim Kurulu kararıyla Kadın Kolları Başkanlığı’na atandı.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kadın Kolları Başkanlığı’ndan istifa eden Sevda Dadaş, atandı. Engelliler Birlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Türkoğlu; “Kadın Kolları Başkanı Zehra Toy’a katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bu bayrağı Sevda Dadaş’a teslim ediyor. Sevda hanınım da Zehra Toy kadar engellilere katkıda olacağına inanıyoruz. Bizlerde her zaman yanında olacağız. Ailemize katıldığı için kendisine teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

32670426-6465-49cf-a1d1-09c1d7a436cb
KOCAMAN BİR AİLEYİZ
Federasyonun Kadın Kolları eski Başkanı Zehra Toy; “Federasyonumuzda uzun yıllar Kadın Kolları Başkanlık görevi yaptım. Bu gün görevimi Sevda Dadaş’a devir ediyorum. Birlik ve beraberlik içinde güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum. Ekibi ile bize katılıyorlar. Federasyon olarak kocaman bir aile olmaya devam ediyoruz” dedi.

411a78ef-6eab-4fef-a1f0-1209710e1e8e
"GÜZEL HİZMETLERE İMZA ATACAĞIZ"
Sevda Dadaş’a görevinde başarılar dileyen Engelliler Birlik Federasyonu Genel Başkan Vekili İbrahim İşçi ise konuşmasında; “Bu dava bir hizmet davasıdır. Kar kış demeden birlik beraberlik içinde engelli kardeşlerimize hizmet etmek için çalışıyoruz. Zehra Toy’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Hizmet bayrağını Sevda Dadaş’a teslim etmektedir. Sevda hanımla birlikte bu görevde güzel hizmetlere imza atacağız. Engelli aile ve bireylerin dualarını alalım bize bu yeter” dedi.

ce158f21-83dc-4fb0-adc9-e7e8b012d45d
"YORULMADAN ÇALIŞACAĞIZ"
Görevi Zehra Toy’dan devralan Sevda Dadaş, “Zehra Toy, ekibiyle birlikte engelliler ve Federasyonumuz adına görev süresince güzel hizmetler yaptı. Siyasi platformda ki kadın kolları olarak gösterdiğimiz çalışmalara devam edeceğiz Engelliler her biri bizim için birer çiçek. Bu çiçeklere çok iyi bakmalıyız. Hep birlikte kenetleneceğiz. Beraber güzel işlere imza atacağız” diyerek yılmadan yorulmadan çalışacaklarını söyledi. 

e80cd5bc-b5f5-4c65-8a47-d1c2a8b7756d