Işıksu hız kesmiyor
Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Işıksu son olarak Zirai Aletler Sanayiinde esnafla bir araya geldi; girişimci kadınlarla toplantı yaptı; İŞKUR İl Müdürlüğünü ziyaret etti; Karakamış, Alandüzü ve Mahmudiye mahalle buluşmaları gerçekleştirdi. Işıksu’ya AK Parti ve MHP Adapazarı İlçe Teşkilatı Başkanları ve mensupları eşlik etti.  
Bizim Icin Durmak Yok2

Daha güzel yarınlar için 
Seçim çalışmalarını değerlendiren Işıksu, “Cumhur İttifakı olarak birlik ve beraberliğin, kardeşliğin en güzel örneklerini sergilemeye, şehrin kalbi Adapazarı'mıza olan aşkımızla gayretle sahada olmaya, milletimiz için çok çalışmaya devam ediyoruz. İŞKUR Ailesi ile bir araya geldik; Zirai Aletler'de kıymetli esnafımızla buluştuk; girişimci kadınlarla toplantımızı yaptık ve akşam Alandüzü ve Mahmudiye mahalle sakinlerimizle kucaklaştık. Bizim için durmak yok, ilk günden bugüne hayata geçirdiğimiz 112 projemizle, daha güzel yarınlar için hiç bitmeyen ve her geçen gün daha da artan heyecanımızla yepyeni bir döneme hep birlikte yürüyoruz.Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim kılsın, milletimize aşkla hizmet etmeye devam etmeyi bizlere nasip eylesin” ifadelerini kullandı. 
Bizim Icin Durmak Yok3

Birlikte bereket var
AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, “Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde memnuniyetle şahit oluyoruz ki Adapazarı’mızın tercihi Cumhur İttifakından, Başkanımız Mutlu Işıksu’dan yana. Birlikte bereket var, başarı var. İnşallah bu güzel birlik ve beraberliğimizle sandıktan yeni bir zafer daha elde edecek ve Adapazarı’mız için güzel hizmet yolculuğumuzu sürdüreceğiz” diye konuştu.
Bizim Icin Durmak Yok4

Cumhur İttifakı, birliğin ittifakı
MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta ise “Cumhur İttifakı, birliğin ve kardeşliğin ittifakıdır. Birbirimize sımsıkı kenetlenerek Adapazarı Belediye Başkan Adayımız Mutlu Işıksu ve meclis üyelerimiz için hep birlikte çok çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

Bizim Icin Durmak Yok6

Bizim Icin Durmak Yok5

Bizim Icin Durmak Yok7

Bizim Icin Durmak Yok10

Bizim Icin Durmak Yok9

Bizim Icin Durmak Yok8