Kaza, Balıkesir-Manisa sınırında meydana gelen kazada, Bedri Kebiç yönetimindeki 54 ZP 870 plakalı araç ile Salih A.'nın kullandığı 34 POL 36 plakalı araç çarpışmış, kazada Bedri Kebiç (33), Beyhan Kebiç (28), Seyhan Akkuş (47), Berat Ömer Kebiç (2) ve Bedirhan Kebiç (1) hayatını kaybetmişti. 
Kazada ölen Anneanne Seyhan Akkuş, kızı Beyhan Kebiç, torunları Berat Ömer Kebiç ve Bedirhan Kebiç’in cenazeleri, toprağa verilmek üzere memleketleri Adapazarı’na getirildi. Ailenin damadı Bedri Kebiç’in cenazesi ise Ordu'nun İkizce ilçesine gönderildi.
Maltepe Mahallesi Hacı Rıfat Camii’nde düzenlenen cenaze törenine Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya Büyükşehir Belediyesi bürokratları, kazada yaralı olarak kurtulan Kazım Akkuş, yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Gözyaşları içerisinde kılınan cenaze namazı sonrasında aile, Emirsultan Mezarlığı’na defnedildi. 
Bir ailenin yok olduğu kazadan yaralı olarak kurtulan ve kazanın şokunu üzerinden atamadığı görülen Kazım Akkuş, olay anını hatırlamadığını söyledi. 

bir_aile_kazada_yok_oldu3

bir_aile_kazada_yok_oldu4

bir_aile_kazada_yok_oldu6

bir_aile_kazada_yok_oldu5

bir_aile_kazada_yok_oldu7

bir_aile_kazada_yok_oldu8

bir_aile_kazada_yok_oldu9 copy

bir_aile_kazada_yok_oldu10

bir_aile_kazada_yok_oldu11