TAKDİR TOPLUYOR!

Büyük Birlik Partisi Geyve İlçe Başkanı Mehmet Peker ve ilçe teşkilatı ilçedeki çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.  Başkan Peker ve ekibi Geyve'de BBP çatısı altında vatandaşların taleplerini dinlerken aynı zamanda sorunların çözümü konusunda da destek olmaya devam ediyorlar. Vatandaşların sorunlarına en kısa sürede çözüm üretmeye çalışan ilçe teşkilatı ilçede çalışmaları ile takdir topluyor.

CHP'den kamu kurumlarına ziyaret CHP'den kamu kurumlarına ziyaret

Peker (3)

BAŞKAN'A DESTEK

Peker ve teşkilatı öte yandan ilçe e ziyaretlerini de gerçekleştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda BBP Geyve ilçe başkanı Mehmet Peker ve ilçe yönetimi Geyve Belediye Başkanı Selçuk Yıldız’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Peker, 31 Mart'ta gerçekleştirilen yerel seçimlerde belediye başkanı seçilen Geyve Belediye Başkanı Selçuk Yıldız'ın  yeni dönemde başarılı çalışmalara imza atacağını belirterek, her konuda kendilerine destek olacaklarını da ifade etti.

Peker (2)

HEDİYE TAKDİMİ

Öte yandan Başkan Mehmet Peker 31 Mart’ta gerçekleştirilen yer seçimlerde Hendek ve Erenler’de seçimi kazanarak Sakarya’da büyük başarıya imza atan Büyük Birlik Partisi’nin Genel Başkanı Mustafa Desteci'nin Sakarya ziyareti sonrasında teşkilat mensuplarıyla birlikte gerçekleştirdiği akşam yemeğine katıldı. Programın sonunda Büyük Birlik Partisi Geyve İlçe Başkanı Mehmet Peker tarafından Destici’ye hediye takdim edildi.

Peker (1)