Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 14 Mayıs seçimleri kapsamında çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Son olarak Adapazarı esnafıyla bir araya gelen Başkan Yüce, esnafın görüş ve önerilerini dinleyerek hayırlı kazançlar temennisinde bulundu.

adapazari_14_mayista_ak_partinin_yaninda (4)
"ÖNEMLİ BİR SEÇİME GİDİYORUZ"
AK Parti
Sakarya Milletvekili Adayı Ertuğrul Kocacık, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ile birlikte gerçekleştiren ziyaretlerde konuşan Başkan Yüce, “Ülke olarak 14 Mayıs’ta önemli bir seçime gidiyoruz. 20 yıl boyunca ülkemizin her alanda edindiği kazanımları sürdürmek ve daha istikrarlı bir geleceğe atılacak adımları siz kıymetli hemşerilerimizin desteği ile atacağız” diye konuştu.

adapazari_14_mayista_ak_partinin_yaninda (2)
"ADAPAZARI 14 MAYIS'TA GEREĞİNİ YAPACAK"
Ziyaretlerinde AK Parti’nin bir gönül hareketi olduğuna vurgu yapan Başkan Yüce, “Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 20 yıl boyunca durmaksızın sürdürülen AK Parti siyaseti, bir başka deyişle gönül siyasetidir. Yapılan hizmetler ve hayata geçirilen devasa projelerle adeta vatandaşlarımızın gönlüne dokunan bir anlayışı inşa ettik. Bundan dolayıdır ki her zaman söylüyorum; AK Parti siyaseti, bir gönül siyaseti, bir gönül yolculuğudur. İnşallah 14 Mayıs akşamı, yeni bir gönül köprüsünü kuracağımız bir akşam olacak. Adapazarı 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve AK Parti’nin yanında” ifadelerini kullandı.

adapazari_14_mayista_ak_partinin_yaninda (3)
"YENİ BİR ŞAHLANIŞ DÖNEMİ"
Başkan Yüce, 14 Mayıs’ın yeni bir şahlanış dönemi olacağını ifade ederek, “Hepimiz çok iyi biliyoruz ki, AK Parti siyaseti bu ülkede, gerek ulusal gerekse uluslararası alanda birçok engellemelere maruz kaldı. Her zaman bir takoz siyaseti ile karşı karşıya kaldı. Fakat Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü duruşu ile engeller bir bir aşıldı. Şimdi ise 14 Mayıs seçimleri, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde yeni bir şahlanış dönemi olacaktır. Türkiye Yüzyılı vizyonuyla daha müreffeh ve modern bir geleceğe hep birlikte adım atacağız” diye konuştu.

adapazari_14_mayista_ak_partinin_yaninda (1)

6'lı masa sona erdi! 6'lı masa sona erdi!