TEPKİ GÖSTERDİ

1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü dolayısıyla kutlama yapılmasına izin verilmeyen yerlerde yürüyüş yapmak isteyen gruplara polis müdahalede bulundu. Saraçhane'de çıkan arbedede çok sayıda polisin yaralandığı bildirilirken olayla ilgili gözaltıların olduğu belirtildi. AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever yaşanan arbede sonrası sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunarak, "Taksim’de kutlamalara işte, tam da bu yüzden izin verilmemektedir Hiçbir işçimiz ve emekçimiz devletinin, milletinin polisine böyle saldırmaz, saldıramaz! " diyerek tepki gösterdi.

İZİN VERİLMEMEKTEDİR!

Başkan Tever paylaşımında; "Taksim’de kutlamalara işte, tam da bu yüzden izin verilmemektedir Hiçbir işçimiz ve emekçimiz devletinin, milletinin polisine böyle saldırmaz, saldıramaz! Bu ve benzeri olaylar, geçmişte çok acı şekilde tecrübe edildi. Devlet aklı vatandaşını korumayı gerektirir ve gereği yapılmıştır.

EMNİYET GÜÇLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Sinemaya destek 45 milyon TL'ye ulaştı Sinemaya destek 45 milyon TL'ye ulaştı

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde kanunsuz gösteri ve yürüyüşlerle emekçi kardeşlerimizi araç olarak kullanıp aziz milletimizin huzurunu kaçırmak isteyenlere müsaade etmeyen tüm polislerimize ve emniyet güçlerimize teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum." ifadelerine yer verdi.