Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, ilçe genelinde ziyaretlerine devam ediyor. İlçe genelinde devam eden çalışmaları yakından takip eden Başkan Rahmi Şengül, aynı zamanda esnaf, aile, yaşlı ve engelli vatandaşları sürekli olarak hanelerinde ziyaret ediyor.

Taciz atışları cezasız kalmadı! Taciz atışları cezasız kalmadı!

BASKAN SENGÜL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR (23)
“GAYRETLE ÇALIŞIYORUZ”
Esnaf ve hane ziyaretlerine önem verdiklerini ifade eden Başkan Şengül, “Erenler İlçemizin her yerine hizmet götürebilmek için tüm gücümüz ve gayretimiz ile çalışmaya devam ediyor. Çalışmalarımızı ilgili daire müdürlerimiz ile sahada yakından takip ederek en iyi şekilde hayata geçmesi için çaba gösteriyoruz” dedi.

BASKAN SENGÜL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR (24)
ZİYARETLER
Başkan Şengül, “Çalışmaların haricinde vatandaşlarımızı iş yerlerinde ve hanelerinde ziyaret ederek hem talep, öneri ve şikayetlerini dinliyor hem de ilettikleri sorunları anında çözebilmek adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.

BASKAN SENGÜL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR (22)
“BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN”
Başkan Rahmi Şengül, “Erenler’imizin her ferdi bizler için çok değerli. Bizler, kıymetli vatandaşlarımızdan gelen fikir, öneri ve talepler için bu makamlardayız. Bu kapsamda Erenler’imiz ve değerli hemşerilerimiz için el ele ve gönül gönüle çalışmaya devam edeceğiz. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.

BASKAN SENGÜL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR (21)
HİZMET ERBİM İLE GELİŞİYOR
Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, “2023 yılı online anket sonuçlarına göre sorunların yüzde 79,84’ü kısa zaman içerisinde çözüldü” dedi.

BASKAN SENGÜL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR (20)
Erenler Belediyesi İletişim Merkezi (ERBİM) vatandaşlardan gelen talep ve şikayetleri anında değerlendirmeye alarak çözüm odaklı çalışmaya devam ediyor. 2023 yılı online anket sonuçlarına göre sorunların yüzde 79,84’ü kısa zaman içerisinde çözüldü. 

BASKAN SENGÜL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR (19)
ONLİNE TAKİP
ERBİM hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, “Sistem ile vatandaşlarımız talep ve şikayetlerini kolayca iletiyor ve akabinde ekiplerimiz talep ve şikayetleri kendilerine sağlanan sistemden online şekilde görerek zaman kaybeden müdahalede bulunuyorlar” dedi.  

HIZMET ERBIM ILE GELISIYOR
ERBİM DEĞER KATIYOR
Başkan Şengül, “En başından beri ERBİM ile amacımız vatandaşımızın işini kolaylaştırmaktı. Hem vatandaşlarımızın işini kolaylaştırıyor, hem de daha çok veri ile sağlıklı şekilde analiz yapabiliyoruz. Başarıyı güncel teknolojiyle yakaladık ve kendimizi güncel tutmaya devam edeceğiz” dedi

BASKAN SENGÜL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR (18)
"HIZ KESMEDEN DEVAM"
Başkan Şengül, “2023 yılında geride kalan süreci kapsamında online anket sonuçlarına göre sorunların yüzde 79,84’ü kısa zaman içerisinde çözüldü. Erenler’imiz için hız kesmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çalışmaların Erenler’imize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.   

BASKAN SENGÜL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR (17)

BASKAN SENGÜL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR (16)

BASKAN SENGÜL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR (15)

BASKAN SENGÜL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR (14)

BASKAN SENGÜL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR (13)

BASKAN SENGÜL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR (12)

BASKAN SENGÜL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR (11)

BASKAN SENGÜL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR (10)

BASKAN SENGÜL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR (9)

BASKAN SENGÜL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR (8)

BASKAN SENGÜL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR (7)

BASKAN SENGÜL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR (6)

BASKAN SENGÜL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR (5)

BASKAN SENGÜL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR (4)

BASKAN SENGÜL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR (3)

BASKAN SENGÜL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR (2)