Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, Zabıta Teşkilatı’nın 197. Kuruluş Yıl Dönümü Haftası etkinlikleri kapsamında Zabıta personeli ile bir araya geldi. Programda Zabıta personeli ile sohbet eden Başkan Rahmi Şengül, “Zabıta Teşkilatımız, sizler belediyemizin temsil ve gülen yüzüsünüz. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

baskan_sengul_zabita_haftasini_kutladi (1)
KUTLU OLSUN
Başkan Rahmi Şengül, “Vatandaşımızın huzuru ve belediyemizin yetki alanına tabi olan kamu düzeninin korunabilmesi amacıyla, can ve başla çalışan, gerek esnafımızla gerek ilçemizin en ücra noktasındaki vatandaşlarımız ile belediyemiz arasında köprü vazifesi gören Zabıta Teşkilatımızın 197. Kuruluş Yıl Dönümü Haftasını kutluyorum” diye konuştu.

baskan_sengul_zabita_haftasini_kutladi (2)
DEĞERLENDİME TOPLANTISI
Program Başkan Rahmi Şengül’ün konuşmalarının ardından Zabıta Müdürlüğünün çalışmaları hakkında gerçekleşen istişare ve değerlendirme toplantısı ile devam etti. Programında sonunda Zabıta Müdürü İsmail İşçi ve ekipler, düzenlenen programdan dolayı Belediye Başkanı Rahmi Şengül’e teşekkür dileklerini iletti.

Farkındalık için  broşür dağıttılar Farkındalık için broşür dağıttılar

baskan_sengul_zabita_haftasini_kutladi (3)