Zabıta Haberleri

zabıta haberleri ve güncel zabıta gelişmeleri, zabıta ile ilgili tüm video, zabıta fotoğrafları ve zabıta haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


GÜNCEL

Serdivan Belediyesi Zabıta Ekipleri, Kurban Bayramı öncesivatandaşlar tarafından yoğun talep gören ürünlerin imal edildiği işletmeler başta olmak üzere, market, fırın,...

GÜNCEL

Serdivan Kaymakamlığı İlçe Kurban Hizmetleri Komisyonu kararları doğrultusunda, Serdivan Belediyesi Zabıta ekipleri kesim ve satış yerlerinde denetimlere başladı.

GÜNCEL

Serdivan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ilçe merkezinde bulunan temel gıda ve tüketim ürünlerinin satıldığı marketlere yönelik denetim gerçekleştirdi.

GÜNCEL

Sapanca Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler pazar yerleri uygulama yönetmeliği kapsamında ilçedeki pazar yerlerinde denetlemelerini sürdürüyor.

GÜNCEL

Arifiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, zincir marketlere yönelik denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

GÜNCEL

Ticaret Bakanlığı’nın yiyecek ve içecek hizmeti sunan işletmelerin tarife ile fiyat listelerini görünür şekilde kafe ve restoranların önüne koymasına ilişkin...

GÜNCEL

Sapanca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, 1 Ocak itibariyle yürürlüğe giren Fiyat Etiketi Yönetmenliği denetimlerine başladı.

GÜNCEL

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde görevli zabıta ekipleri, Sakarya Emniyeti Müdürlüğü’ne bağlı polis memurlarından biber gazı kullanımı ve müdahale konusunda eğitim aldı.

GÜNCEL

Kurum içi eğitimlerine devam eden Sakarya Büyükşehir, zabıta personeline yönelik eğitimlerini tamamladı.

GÜNDEM

Ticaret Bakanlığı ekipleri ile Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Hendek Belediyesi zabıta ekiplerince Hendek’te zincir marketlere denetim gerçekleştirildi.

GÜNCEL

Sapanca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, haftanın farklı günleri kurulan semt pazarlarındaki denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

GÜNCEL

Sapanca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri marketlerde; sebze, meyve, temel gıda ürünleri ile temizlik ürünleri başta olmak üzere temel ihtiyaç malzemelerinin...

/**/