Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç (59), saat 16.40 sıralarında makam odasında rahatsızlandı. Durumun haber verilmesi üzerine Erenler Belediyesi’ne gelen sağlık ekiplerince ilk müdahalesi gerçekleştirilen Kılıç, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Baskan_kilicin_vefat_haberini_alan_hastaneye_kostu (4)
Başkan Kılıç, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Kılıç’ın vefat haberini alan yakınları ve sevenleri ise hastaneye akın etti.

Baskan_kilicin_vefat_haberini_alan_hastaneye_kostu (5)
Kılıç’ın cenazesi, hastanede tamamlanan işlemlerinin ardından Adapazarı ilçesinde bulunan Yorgalar Mezarlığı morguna getirildi. Evli ve 4 çocuk babası olan Kılıç’ın, İrlanda’da kalan oğlunun haberi alır almaz Sakarya’ya geldiği öğrenilirken cenazenin ise yarın defnedilmesi bekleniyor.

Baskan_kilicin_vefat_haberini_alan_hastaneye_kostu (6)
BAŞKAN KILIÇ'IN SON PAYLAŞIMI
Öte yandan, makamında kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Kılıç son paylaşımını ise vefatından yaklaşık 1 buçuk saat önce yaptığı ortaya çıktı. Fevzi Kılıç yaptığı paylaşımda, “Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Nuri Koçer beyefendiyi misafir ettik. Kıymetli başkanımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” demişti.

Baskan_kilicin_vefat_haberini_alan_hastaneye_kostu (2)
Kılıç için yarın saat 15.00'da belediye bahçesinde resmi tören düzenlenecek. İkindi namazını müteakip Tozlu Camii'nde kılınacak cenaze namazı sonrasında ise Serdivan Aile Mezarlığı'na defnedilecek.

Baskan_kilicin_vefat_haberini_alan_hastaneye_kostu (3)