Göreve başladığı günden bu yana yapılacak çalışmalarla ilgili projelerini bir bir planlayarak önemli bir yol kat eden Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, Ankara ziyaretleri kapsamında Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’yi Genel Merkezde ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Mustafa Destici’ye projelerin sunumlarını gerçekleştiren Başkan Dinç, aynı zamanda hizmet süresi boyunca yapılacakların da planlamasını detaylı bir şekilde anlattı.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, büyük ilgiyle dinlediği sunum sonrası, her bir proje için detaylı bilgi aldı ve gerekli her alanda desteklerini sonuna kadar vereceğini belirtti.

Erenler Ankara2

Görüşme sonunda BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’ye şükranlarını ileten Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, “Bugün Ankara’da Büyük Birlik Partisi Genel Merkezinde Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici ile Erenler İlçemizde gerçekleştireceğimiz projelerle ilgili çalışmalarımızı değerlendirdik. Şunu belirtmek isterim ki, ciddi anlamda her detayı masaya yatırıyoruz. Ve yapılabilecek ne varsa yapmak için çalışıyoruz. Bu kapsamda Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici’ye teşekkürlerimi sunuyorum. Her ne alanda olursa olsun bize destekleri tam. Yol haritamızı çizmiş bulunuyoruz. Bundan sonraki süreçte çalışmalarımız daha da hız kazanarak artacak, projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz” dedi.

ESK'dan beklenen açıklama ESK'dan beklenen açıklama

Erenler Ankara3

Editör: Ayşen Kolçak