Başkan Osman Çelik, seçim döneminde sözünü verdiği yerlere doğalgaz verilmesi için girişimlerde bulunmuş ve bu girişimlerin sonucunda ilk etapta beş mahalleye doğalgaz müjdesi vermişti. Serdivan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince doğalgaz hattı için kazılan alanlarda asfalt yama çalışmaları yapılıyor.
Yerinde Inceledi2

“Çalışmalara hız kesmeden devam edeceğiz”
Altyapı çalışmaları tamamlanan Çubuklu Mahallesi’ndeasfalt işlemlerine devam eden ekiplere kolaylık dileyen Başkan Çelik, “Yazın gelmesini fırsat bilen ekiplerimiz hava sıcaklıklarına aldırmadan son sürat doğalgaz çalışmaları nedeniyle bozulan yollarımızda asfalt ve yama çalışmaları gerçekleştiriyor. Vatandaşlarımız da bizler de bu çalışmalardan ziyadesiyle memnunuz. Söz verdiğimiz gibi en kısa sürede çalışmaların tamamlanacağı Çubuklu Mahallemizden sonra diğer mahallelerimizde devam eden çalışmalarımızı da tamamlayıp hemşehrilerimizi temiz enerjiyle buluşturacağız” ifadelerini kullandı.

Çalışan ekiplere soğuk limonata ikram eden Başkan Çelik, mahalle sakinleriyle sohbet ederek çalasımalar hakkında bilgi verdi.

Bungalov tatili cep yakıyor! Bungalov tatili cep yakıyor!

Yerinde Inceledi3

Yerinde Inceledi5

Yerinde Inceledi4

Yerinde Inceledi6

Yerinde Inceledi7

Yerinde Inceledi8

Editör: Ayşen Kolçak