HAK-İş'ten asgari ücrete 'kaşık-kepçe' yorumu HAK-İş'ten asgari ücrete 'kaşık-kepçe' yorumu

DANE KAYIPLARI

Sakarya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Başkanı Ali Şener Bayraktar başkanlığında, STB Meclis Başkanı Bekir Uztürk, STB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç ile mısır alım satımı yapan üyeler eşliğinde toplantı gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen toplantıda; ölçüm ve tartım cihazlarının kalibrasyonu ve çiftçilerin ürünlerini hasat etmeleri sırasında meydana gelebilecek dane kayıplarının önlenmesine ilişkin alınması gereken tedbirler görüşüldü.

F7Cu7JKWoAApnQQ

VERİMLİ TOPLANTI

Tedbirlere ilişkin konuların istişare edildiği toplantı hakkında paylaşım yapan Başkan Bayraktar, “Sakarya Ticaret Borsası Meclis Başkanı Bekir Uztürk, STB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç ve mısır alım satımı yapan üyeleri ile ölçüm ve tartım cihazlarının kalibrasyonu, hasat sırasında dane kayıplarının önlenmesine yönelik alınacak tedbirler ile ilgili verimli bir toplantı gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı.

1-1225

TEDBİRLER ANLATILDI

Başkan Ali Şener Bayraktar, daha sonra Akyazı Ticaret Borsası'nın Mısır alım satımı yapan üyeleri ile birlikte toplantı gerçekleştirdi. Başkan Bayraktar, "Akyazı Ticaret Borsası'nın Mısır alım satımı yapan üyeleri ile birlikte, ölçüm ve tartım cihazlarının kalibrasyonu, hasat sırasında dane kayıplarının önlenmesine yönelik alınacak tedbirler ile ilgili verimli bir toplantı gerçekleştirdik" ifadelerine yer verdi.  

misirda-terrabora-etkisi-1024x576