Geyve Belediye Başkanı Metin Atalay, ‘Milli Elektrikli Tren’in teslim edilme töreni, temel atma ve açılış gibi bir dizi program için Sakarya’ya gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile görüştü.

FuuEvKnXsAgPgEe
Başkan Atalay, Alifuatpaşa Mahallesindeki kapalı olan hemzemin geçitle ilgili taleplerini Bakan Karaismailoğlu’na iletti  Taleplerine olumlu dönüt aldığını açıklayan Geyve Belediye Başkanı Metin Atalay, Alifuatpaşa’daki hemzemin geçidin yaya yolu ve küçük araçlar için trafiğe açılacağının Bakan tarafından müjdelendiğini duyurdu.

FuuFF_eXoAEbjD4
Geçidin açılacağı müjdesini sosyal medya hesabından duyuran Başkan Atalay, “Ulaştırma Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’na Alifuatpaşa Mahallemizde kapalı olan hemzemin geçit ile alâkalı taleplerimizi yineledik. Sayın Bakanımız hemzemin geçidin yaya yolu ve küçük araçlar için trafiğe açılacağının müjdesini vererek bizleri ziyadesi ile mutlu etti. Bu çalışmada her daim yanımızda olan Genel Başkan Yardımcımız Sn. Ali İhsan Yavuz, Milletvekili Adayımız Sn. Murat Kaya, TCDD 1.Bölge Müdürü Sn. Necmettin Acar ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ekrem Yüce beyefendiye İlçem adına teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

FuuFF_dWcAAGbnt

Milletvekili Bayraktar TBMM'ye kaydını yaptırdı Milletvekili Bayraktar TBMM'ye kaydını yaptırdı

FuuFF_eXwAEMvWS