62. İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Arifiye 62. İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı.  Arifiye Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda düzenlenen programda AK Parti Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar ve Ali İnci,AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, İl Gençlik Kolları Başkanı Serdar Akgün, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, AKParti Arifiye İlçe Başkanı Veysel Ünlü, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, kadın ve gençlik kolları başkanları, mahalle muhtarları, STK temsilcileri, basın mensupları ve partililer yer aldı.

Ari̇fi̇ye (4)-5

“ARİFİYE’Yİ PROJELERLE BULUŞTURACAĞIZ”

Arifiye ile ilgili projeleri AK Parti kadrosu ve Ankara temaslarıyla istişare halinde birer birer hayata geçireceklerini söyleyen Alemdar, “Seçim zamanı verdiğimiz sözleri 5 yıllık süreçte uygulamak için yola çıktık. Şehrimizde her kesime dokunmamız gerektiğini biliyoruz. Seçim bittikten sonra su ve ulaşım konusunda indirime gittik. Ankara’yı kendimize yol belledik. Bakanlarla görüşüp taş üstüne taş koymak için gayret ediyoruz. Arifiye için de belediye başkanımızla ve ilçe teşkilatıyla istişare halinde projelerimizi hayata geçireceğiz.  Genel Başkan Yardımcımız, KEFEK Başkanımız, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, teşkilat mensuplarımızla beraber yaşadığımız şehri ve ülkemizi güzelleştirmek zorundayız. Bu şehir için ne yapmamız gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, başkanlara seslendi Cumhurbaşkanı Erdoğan, başkanlara seslendi

Ari̇fi̇ye (3)-2

BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

AK Parti Milletvekili Lütfi Bayraktar, “Bizler çalışmaya, birlik beraberlik içerisinde dava yolunda yürüyoruz. Genel Başkan Yardımcımız, KEFEK Başkanımız, Milletvekillerimiz, İl Başkanımız, Büyükşehir Belediye Başkanımız ve ilçe belediye başkanlarımızla birlikte şehrimizi en iyi şekilde temsil etmeye gayret gösteriyoruz” dedi.

Ari̇fi̇ye (2)-2

AK PARTİ’NİN İCRAATLARI

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci ise, “Sakarya’mız için ne yapmamız gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz. AK Parti’mizin ülkemize kazandırdığı eğitim, ulaşım, sağlık gibi birçok konuda yaptığımız yatırımlarla ülkemizi, şehrimizi daha iyi yarınlara taşıyoruz” diye konuştu.

“İLÇELERİMİZ İÇİN NE GEREKİYORSA…”

‘AK Parti davası’vurgusu yapan Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever, “İlçelerimizdeki danışma toplantılarına katılıp, o ilçe için ne yapmamız gerekirse hasbihal edip, planlamamızı yapıyoruz. Genel ve yerel seçimlerde Arifiye büyük bir destekte bulundu. Bizi yalnız bırakmadı. Allah sizlerden razı olsun” ifadelerini kullandı.

Ari̇fi̇ye (5)-1

“ARİFİYE’MİZ AK PARTİ İLE YÜKSELİYOR”

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu da şöyle dedi:“Arifiye’nin jeopolitik konumu sayesinde önemli kazanımları var. Dünyanın önemli sanayi kuruluşlarının burada. Dış mekân süs bitkileri konusunda oldukça verimli alanlar var. Nitelikli konut açısından 18 uygulamalarımızın meyvelerini topluyoruz. Bu yatırım ve uygulamaların hepsi, AK Parti belediyeciliğinin ilçemize yansımasıdır. Hamdolsun Arifiye AK Parti ile yükseliyor.” AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Veysel Ünlü de “Bizler büyük bir davanın sevdalısıyız. Bizler yağmur, kar, yaz, kış demeden kapı kapı gezip davaya olan inancımızı kanıtlamış bir teşkilatız. Sayın Cumhurbaşkanımızın açtığı bu yolda birlik, beraberlik içerisinde yürümeyi Allah bize nasip etsin” sözlerine yer verdi.  Başkan Alemdar ve teşkilat yöneticileri, meclis sonunda partililerin sorularını cevaplayıp günün anısına fotoğraf çekildi.

Editör: Zhantor Jateey