Karagöl Yaylası’nda unutulmaz yolculuk Karagöl Yaylası’nda unutulmaz yolculuk

31 Mart'ta gerçekleşen yerel seçimler sonrasında belediyeleri ziyaret ederek başkanlara hayırlı olsun dileklerini ileten Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetimi, 5 ilçenin başkanını daha ziyaret etti.

Başkan Akdardağan ve yönetim kurulu üyeleri ilçe ziyaretleri kapsamında Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’ı ve Akyazı İlçe Emniyet Müdürü Güven Alan’ı ziyaret etti.

Bakkallardan Ziyaretler (2)
Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Akdardağan ve yönetimi Akyazı İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Güven Alan’ı da ziyaret ederek görevinin hayırlı olmasını temennisinde bulundu. Ziyarette emniyet ve esnaf odalarının karşılıklı işbirliğinin önemine değinildi. 

Başkan Akdardağan ve yönetimi daha sonra Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’ye hayırlı olsun ziyareti yaptı. Başkan Püsküllü’ye odanın faaliyetleri ve esnaflara yönelik çalışmaların önemini anlatan Başkan Akdardağan ziyaretinin sonunda günün anısına hediye takdiminde bulundu. Başkan Akdardağan, Belediye Başkanı Püsküllüye misafirperverliği ve güler yüzü için teşekkür etti.

Başkan Akdardağan ziyaretleri kapsamında Sakarya Büyükşehir İtfaiye Daire Başkanı Vedat Selamet'i ziyaret ederek görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak başarı diledi. 

Bakkallardan Ziyaretler (4)
Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetimi, esnaf kökenli olan ve Kaynarca Belediye Başkanı Kadir Yazgan’ı ziyaret ederek görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Ziyarette karşılıklı fikir alışverişi ve esnaflara yönelik çalışmalar gündeme geldi. Başkan Yazgan’a esnaf dostu olması nedeniyle teşekkür eden Oda Başkanı Ahmet Akdardağan ziyaretin sonunda işlemeli tabak hediye etti. 

Bakkallar Odası Başkanı Akdardağan, yönetim ve denetim kurulu üyeleri daha sonra  31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Kaynarca Belediye Başkan adayı olması nedeniyle Oda Başkanlığı görevinden ayrılan Kadir Yazgan’ın yerine göreve gelen Kaynarca Esnaf Odası Başkanı Kazım Kaçmaz’ı ziyaret etti. Esnaf dayanışmasının öneminin konuşulduğu ziyarette Başkan Akdardağan, ilgisi için Başkan Kazım Kaçmaz’a teşekkür etti. 

Bakkallardan Ziyaretler (3)
Başkan Akdardağan ve yönetimi Ferizli Belediye Başkanı Mehmet Ata ve Söğütlü Belediye Başkanı Selçuk Kurt’u ziyaret ederek görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Her iki başkana da hediye takdiminde bulunan Başkan Akdardağan, esnaflara yönelik yapılacak her çalışmaya tam destek vereceklerini vurguladı. Her iki ziyarette günün anısına belediye başkanlarına hediye takdimi yapıldı.

Editör: Tuğrul Gümüşel