Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Ahmet Akdardağan, işyerini yeni açan esnafları ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulunmaya devam ediyor.

Bakkallara_dayanisma_tesekkuru (2)
DAYANIŞMA İÇİN TEŞEKKÜR
Başkan Akdardağan, yaşanan deprem felaketinden etkilenen illere gönderilen yardımlarakatkı sağlayan esnaflara teşekkür ederek, Depremin acısını en iyi bilen şehrin esnafları olarak, depremi yaşayan kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Hepimizin yüreğini yakan ve kardeşlerimizin yanında olmak düşüncesiyle çorbada tuzum olsun anlayışıyla yardımda bulunan tüm esnaflarımıza, çalışanlarına ve ailelerine gösterdikleri dayanışma için tekrar teşekkür ediyorum” dedi. 

1,7 milyar TL'lik destek hesaplarda 1,7 milyar TL'lik destek hesaplarda

Bakkallara_dayanisma_tesekkuru (4)
"SIKINTILI GÜNLERİ GERİDE BIRAKACAĞIZ"
Başkan Akdardağan ayrıca, “Bölgeye gönderilecek yardımları belirtilen ihtiyaçlara göre sürdürürken, Sakarya bakkal esnafı olarak depremzede kardeşlerimizin yanında olmaya ve acılarını paylaşmaya devam edeceğiz. Üzerimize ne düşüyorsa yapacağız. Devlet ve millet işbirliğinde yaraları birlikte sararak bu günleri sıkıntılı günleri geride bırakacağız. Deprem felaketinde vefat eden vatandaşlarımıza ve esnaflarımıza tekrar Allah’tan rahmet, geride kalanlara sabır ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Bakkallara_dayanisma_tesekkuru (3)