Şehrin her köşesinde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Sakarya Milletvekili ve yeni dönemde Milletvekili Adayı olan Çiğdem Erdoğan Atabek son olarak Erenler, Serdivan ve Adapazarı ilçelerinde saha programları gerçekleştirdi. İlçe Başkanları, Belediye Başkanları ve teşkilat mensupları ile çalışmalarını sürdüren Milletvekili Atabek’in temposu ve etkili iletişimi vatandaştan tam not aldı.

cigdem_erdogan_atabek_secim_calismalarina_son_surat_devam_ediyor (4)
"İŞİMİZ HİZMET, GÜCÜMÜZ MİLLET"
Sahadaki çalışmalar ile ilgili bilgi veren Çiğdem Erdoğan Atabek, “AK Parti kadroları olarak bizler sahadan hiçbir zaman kopmayan, vatandaşın sesine kulak veren bir siyasi gelenekten geliyoruz. Bizim işimiz hizmet, gücümüz millet. Vatandaşımız da bunun farkında. Her günümüz dopdolu programlar ile geçiyor. Kapısını çaldığımız evlerde, uğradığımız kahvehanelerde sevgiyle karşılanıyoruz. Bu durum tüm ekip arkadaşlarımızın motivasyonunu arttırıyor. Vatandaşımızla bir araya geldiğimizde daha fazla üretmek, daha fazla çalışmak için enerji topluyoruz. AK Parti’yi 21 yıldır başarıya ulaştıran en önemli etkenlerden biri sahadan kopmadan siyaset yapmaktır. Bu başarının mimarı ise liderimiz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi.

cigdem_erdogan_atabek_secim_calismalarina_son_surat_devam_ediyor (3)
"MİLLETİMİZİN GÖNLÜNDE OLAMAYACAKLAR"
Milletvekili Atabek, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Cumhur İttifakımızın tüm unsurları gecesini gündüzüne katarak bu millet için çalışırken ülkeyi yönetmeye talip olanlar seçim yaklaştıkça kaybedeceklerini anladıklarından her gün başka bir provokasyonla milletin karşısına çıkıyor. Ancak bu millet kendilerine geçit vermeyecekler. İşte meydanları görüyorsunuz. Cumhurbaşkanımızın her mitinginde adeta insan seli meydana geliyor. Kendileri onlarca algı operasyonuna rağmen sınıfta kaldı. Boş meydanlara konuşuyorlar. Sahada olmadıkları gibi aziz milletimizin gönlünde de yoklar ve olamayacaklar” şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kabineyi duyurdu! Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kabineyi duyurdu!

cigdem_erdogan_atabek_secim_calismalarina_son_surat_devam_ediyor (1)
"ZAFER CUMHUR İTTİFAKI’NIN OLACAK"
14 Mayıs’ta büyük bir zafere imza atacaklarının altını çizen Atabek, “Yerli ve milli projelerimizin tamamına karşı bir muhalefet var. Bu milletin yararına ne iş yapılıyorsa ona karşı çıkıyorlar. Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’ye kazandırdığı tüm eserleri yok etmek için ülke yönetimine talip oluyorlar. Bulunduğumuz coğrafyadan haberleri dahi yok; savunma sanayii için üretilen yerli ve milli projelerimizin işe yaramayacağını ifade ediyorlar. Terör yandaşlarını içeriden çıkaracaklarını söylüyorlar. Sakaryalı hemşehrilerimiz buna geçit vermeyecek. Milletimiz 14 Mayıs’ta terör destekçileri ile aynı masaya oturanlardan hesap soracak. Zafer Cumhur İttifakı’nın olacak” ifadelerini kullandı.

cigdem_erdogan_atabek_secim_calismalarina_son_surat_devam_ediyor (2)