AK Parti Sakarya Milletvekili ve 14 Mayıs’ta gerçekleşecek seçimlerde yarışacak 28. Dönem AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Çiğdem Erdoğan Atabek ile Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti İlçe teşkilatını ziyaret etti. AK Parti Erenler İlçe Başkanı Erdal Köse’yi beraberindekiler ile ziyaret eden Atabek, “Erenler İlçe Teşkilatımızdayız. Güçlü ve müreffeh Türkiye ideallerimize Sn. Cumhurbaşkanımızın yanında, Cumhur İttifakıyla birlikte yürüyoruz. Enerjimiz ve inancımız tam.” İfadelerine yer verdi.

Fue4IRFXoAAXKYC

Atabek daha sonra Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası tarafından düzenlenen kahvaltı programında şoför esnafıyla buluştu. Esnafın talep ve önerilerini dinleyen Atabek, hoş sohbetleri ve ilgileri için esnaflara teşekkür etti.  Atabek, Erenler Küpçüler Halk Eğitim Merkezi’ne giderek, kursiyerler ile birlikte dikiş makinesinin başına oturdu. Atabek, “Erenler Küpçüler Halk Eğitim Merkezi'nde kurs gören öğrenci ve öğretici kadınlarımızı ziyaret ettik. Bu ülkede maharet = kadın emeği demektir. İspatı da emekleriyle güzelleştirdikleri her şeydir” dedi.

Fue3H8CXoAAyONK

Milletvekili Atabek kaydını yaptı Milletvekili Atabek kaydını yaptı

Atabek, Erenler Küpçüler Halk Eğitim Merkezi ziyaretinin ardından geçtiğimiz yıl Erenler Belediyesi tarafından hizmete açılan Kapalı Pazar Yeri’nde kurulan Pazartesi Pazarı’nı da ziyaret etti. Pazarcı esnafıyla sohbet eden Atabek, daha sonra birkaç ay önce çıkan yangında bir kısmı zarar gören fabrika için geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Atabek’e Erenler ziyareti boyunca vatandaşların ilgisi yoğun oldu.

Fue3H7-WwAcl1x7Fud9nxqWAAI4iJ7Fud9nPzWcAAIx_2Fud9mrFWwAApA4eFud9l_JXwAIKfI2Fufc9QhXoAEHxgDFuerB3EWYAMD3SI