Arifiye Belediyesinin bir süre önce hizmete sunduğu asfalt şantiyesi, asfalt üretimine devam ediyor. İlçenin ihtiyaç duyulan yerlerinde sıcak asfalt çalışmaları hızla sürüyor.

arifiye_asfalt3-1
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte hızla çalışmalarına başladı. Bir süre önce bünyesine kattığı asfalt şantiyesi ile birlikte ilçenin ihtiyaç duyulan bölgelerinde sıcak asfalt çalışmalarına devam eden ekipler son olarak Arifbey Mahallesi Ünal Sokak ve çevresindeki sokaklarda asfaltlama çalışması yapıyor.
arifiye_asfalt2-1

Çalışmalar kapsamında bin 600 ton asfalt kullanıldığını söyleyen Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, “Asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte çalışmalarımıza hız verdik. Asfalt şantiyemizde ürettiğimiz sıcak asfalt ile ilçemizin birçok noktasındaki ihtiyacı karşılayacağız. Bu doğrultuda alt yapısı tamamlanan yeni yerleşim bölgelerinde asfalt programı dâhilinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Arifbey Mahallesi Ünal Sokak ve çevresinde toplam bin 600 ton sıcak asfaltı sokaklarımızla buluşturduk. Fen işleri Müdürlüğümüzün programı dâhilinde çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. İlçemizin dört bir yanında sıcak asfalt çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
arifiye_asfalt4