YENİDEN KUTLUYORUM

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu yaptığı açılış konuşmasında; Temmuz Ayı olağan meclis toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum.  Dokuz günlük bayram tatilinin ardından bugün ilk mesai gününde toplantımız ile başladık. Tüm İslam Âleminin geçmiş Kurban Bayramını yeniden kutluyorum.

6-276

BİR ARAYA GELECEKTİK

Geçtiğimiz hafta içerisinde çok kıymetli Başkanım dava adamı Erenler Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç’ın vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrendik. Allah’tan geldik, Allah’a döneceğiz. Bir saat öncesine kadar telefonda görüşmüştük, bir araya gelecektik. Onu bekliyorduk ki vefat haberini aldık. Fevzi Başkanımıza Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

3-609

TAM GAZ DEVAM EDİYOR

2022 yılı Aralık ayında hizmete sunduğumuz asfalt şantiyemizde ürettiğimiz sıcak asfaltı, çalışma programımız kapsamında cadde ve sokaklarımızla buluşturuyor, asfalt çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Son olarak Fatih Mahallesi Özer Sokak, Beyazıt Sokak, Kübra Sokak ve Uzun Ahmet Sokak'ta sıcak asfalt serim işlemi gerçekleştirdik.

1-924

SICAK ASFALT İLE BULUŞTU

Aynı Şekilde Arifbey Mahallesi Batuhan Sokak ve Çevresinde de sıcak asfalt çalışmalarımızı tamamladık. Büyükşehir Belediyemiz tarafından Arifbey Mahallesi Siteler Caddesi ve İnnovia yolu da sıcak asfalt ile buluştu.  Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. 2023 yılı boyunca sıcak asfalt çalışmalarına devam edeceğiz” dedi. Mecliste 9 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Sakarya’da yürekleri ısıtan görüntü Sakarya’da yürekleri ısıtan görüntü