Arifiye Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı Arifiye Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu başkanlığında yapıldı.

Başkan Karakullukçu yaptığı açıklamada; "Mayıs ayı olağan meclis toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Dün 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramını kutladık. Alın teriyle üreten, topluma değer katan tüm işçi ve emekçilerimizin bayramını bir kez daha kutluyorum.” dedi.

Arifiye Mayis Meclis Toplantisi (1)
Gündem dışı söz alan Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Üyesi Murat Çiçek, belediyenin WhatsApp hattının kurulmasını, Yeniden Refah Partisi Meclis Üyesi Yılmaz Gümüş, Arifbey Mahallesindeki yenilenen elektrik hatlarındaki bir takım sorunları, Meclis Üyesi Adnan Afacan, doğal afetlerle ilgili hazırlıkların yapılabileceği bir komisyon kurulmasını ve Meclis Üyesi Hasan Ertuğrul Akatın ise pazar yerindeki denetimlerin artırılmasını istedi.

Arifiye Mayis Meclis Toplantisi (4)
Meclis Üyesi Ufuk Kaya, ulaşımla ilgili bir önerge iletti ve Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi Kurtuluş Bayraktar ise Meclis toplantılarının canlı yayınlanmasını talep etti. 

Arifiye Mayis Meclis Toplantisi (2)
Başkan Karakullukçu, söz konusu taleplerle ilgili gerekli incelemelerin yapılarak çalışmaların başlatılacağını söyledi. Öte yandan Mayıs ayı gündemindeki 5 madde görüşülerek karara bağlandı.

Arifiye Mayis Meclis Toplantisi (3)

SAÜ’de öğrencileri “Sakarya”  yolculuğuna çıkaran sergi SAÜ’de öğrencileri “Sakarya” yolculuğuna çıkaran sergi