İNCİ VE IŞIKSU SAHADA
AK Parti, tüm teşkilatları, milletvekili adayları ve belediye başkanları ile saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Adapazarı seçim programı kapsamında, milletvekili adayı Ali İnci, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları ile yoğun bir program gerçekleştirerek vatandaşlarla buluştu.

AK_Parti_Vefa_Demektir (1)
Ali İnci, şehir merkezindeki çarşı, iş hanı ve pasajlarda esnafı ziyaret etti; AK Parti’de daha önce görev alan teşkilat mensupları ile buluştu; Ozanlar Mahallesi Kapalı Pazar Yeri’ni gezdi, mahalle sakinleriyle bir araya geldi. 

AK_Parti_Vefa_Demektir (3)
İNCİ: “AK PARTİ, VEFA DEMEKTİR”
14 Mayıs seçimlerinden güçlü bir zaferle ayrılacaklarına dair inancını paylaşan Ali İnci, “Gönülden gönüle kurduğumuz köprüleri kuvvetlendirmeye devam ediyoruz.Sıkılmadık el, ayak basılmadık yer, hatır sorulmadık gönül bırakmayacağız. AK Parti, vefa demektir, beraberlik demektir, hep birlikte Türkiye olmak demektir. Hep birlikte doğru adımlarla yola devam ederek 14 Mayıs’ta seçimlerden güçlü bir zaferle ayrılacağız.” ifadelerini kullandı. 

AK_Parti_Vefa_Demektir (2)
IŞIKSU: “MİLLETİMİZ HAZIR, ADAPAZARI HAZIR”
AK Parti Milletvekili Adayı Ali İnci ile gerçekleştirdikleri Adapazarı seçim programını değerlendiren Başkan Mutlu Işıksu, “Şehrin kalbi Adapazarı'mızın her noktasında hemşehrilerimizle buluşmayı sürdürüyoruz. Sakarya Milletvekili Adayımız Ali İnci ile birlikte bereketli bir gün geçirdik, esnafımızla hasbihal ettik, hemşehrilerimizle her şeyi konuştuk.AK Kadrolar olarak güven ve istikrarla doğru adımlarla yola devam edecek, Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı hedeflerimizi bir bir hayata geçirmeyi sürdüreceğiz inşaallah.Biz hazırız, milletimiz hazır, Adapazarı hazır.” diye konuştu.

AK_Parti_Vefa_Demektir (4)