SEÇİM ÇALIŞMALARI

Yerel seçimlere az bir süre kala partiler çalışmalarına hız kazandırdı. Bu bağlamda, Serdivan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Adapazarı Belediye Başkanı ve Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu ve  AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, Katlı Pazar esnafına ziyarette bulunarak, hayırlı kazançlar diledi. Sakarya Seyyar Giyim Eşya Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Yekta Tepe, ziyarette Alemdar ve Işıksu'ya eşlik etti.

Katlı (5)

ESNAFA ZİYARET

Alemdar ziyarete ilişkin yaptığı paylaşımda;" Adapazarı Belediye Başkanımız ve Adayımız Mutlu Işıksu, İlçe Başkanımız Samet Çağlayan ve Sakarya Seyyar Giyim Eşya Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Yekta Tepe ile birlikte Katlı Pazar yerinin yanında uzun yıllardır ticaret merkezi olarak hizmet veren Hal Caddesi esnafımızı ziyaret edip, hasbihal ettik. Esnafımıza hayırlı kazançlar, çalışmalarında başarılar diliyorum." ifadelerine yer verdi.

Katlı (4)

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞIM

AK Parti Adapazarı; "Cumhur ittifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Yusuf Alemdar, Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu İlçe Başkanımız Samet Çağlayan ile Katlı pazar yeri üst kattaki esnafımızı ziyaret ettik ve bereketli kazançlar diledik." ifadelerine yer verdi.

Katlı (3)Katlı (2)Katlı (1)

Meclis Başkanı Kurtulmuş'tan 23 Nisan stantlarına ziyaret Meclis Başkanı Kurtulmuş'tan 23 Nisan stantlarına ziyaret