AK Parti Sakarya İl Başkanlığı binasında gerçekleşecek bayramlaşma törenine; Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya Milletvekilleri; Lütfi Bayraktar, Çiğdem Erdoğan, Ali İnci, Ertuğrul Kocacık, Murat Kaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları ve çok sayıda partilinin katılması bekleniyor.

TEVER’DEN, BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE DAVET
Kurban Bayramının ikinci gününde gerçekleşecek olan geleneksel parti bayramlaşma programına tüm vatandaşları davet eden İl Başkanı Tever, “Bir Kurban Bayramına daha bizleri sağlık ve huzurla kavuşturan Rabbimize hamdediyor; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının doruk noktasına ulaştığı bayramımızın tüm İslam âlemine ve insanlığa hayırlar getirmesini niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.
Ak Parti Bayramlasma2

Bakkallar, başkanlara ziyaretlerini sürdürüyor Bakkallar, başkanlara ziyaretlerini sürdürüyor

Medeniyet mirasımızın, kurbanı güçlü bir toplumsal dayanışma ve yardımlaşma ruhu eşliğinde yaşattığını belirten İl Başkanı Yunus Tever, “Kurban Bayramlarımızda elleri öpülesi büyüklerimizi ziyaret ediyor, geleceğimizin teminatı olan küçüklerimize ilgimizi ve sevgimizi sunuyoruz. Kestiğimiz kurbanları paylaşarak yardımlaşma bağlarımızı daha da kuvvetlendiriyoruz. Allah’ın izniyle 180 bin üyemizle büyük bir aile olarak her günümüzü Kurban Bayramımız gibi yardımlaşma ve dayanışma bağlarıyla yaşamanın gayreti içerisinde olacağız. Bu yıl da geleneksel parti bayramlaşma programımızı bayramın ikinci günü, saat 11:00’de İl Başkanlığımızda gerçekleştireceğiz. Bayramlaşma programımıza tüm hemşehrilerimizi davet ediyor; birlik ve beraberliğimizin, saygı ve anlayışımızın artarak devam etmesini diliyorum” dedi.

 

Editör: Ayşen Kolçak