Saha çalışmalarına hız veren AK Parti Milletvekilleri, Erenler, Ferizli, Pamukova ve Serdivan’da ayrı ayrı programlar gerçekleştirdi. AK Parti heyetine vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgi gösterilerek talep ve istekler dile getirildi.

ak_parti_2023_startını_verdi2
Taleplerin toplandığı ve vatandaşların dinlendiği saha ziyaretlerinin verimli geçtiğini ifade eden İl Başkanı Yunus Tever, “2023 seçimlerine doğru hız verdiğimiz saha ziyaretlerine meclisin tatile girmesiyle birlikte Milletvekillerimizi de dâhil ederek devam ediyoruz. Milletin partisi AK Parti’nin milletin gönlündeki yerini daha da sağlamlaştırmak için tüm teşkilatlarımızla topyekûn bir gayret ve çalışma içerisindeyiz. Sokakları, caddeleri, meydanları, haneleri ve işyerlerini; mahalle yönetimlerimizle, ilçe teşkilatlarımızla, il yöneticilerimizle, belediye başkanlarımızla, meclis üyelerimizle, milletvekillerimizle ve genel başkan yardımcımızla geziyor, Sakarya genelinde tarihi bir kucaklaşmaya hep birlikte tanıklık ediyoruz. Bir günde yaklaşık 50 ayrı program, yüzlerce esnaf ve vatandaş ziyareti gerçekleştiriyoruz.

ak_parti_2023_startını_verdi3 Birebir vatandaşlarımızla güncel durumları istişare ediyor, taleplerini ve isteklerini alıyoruz. Vatandaşlarımızın her bir makul talebini yerine getirmek, çözümlemek için bir çaba ve gayret içerisindeyiz. Kısacası birileri gibi sokağa çıkıp vatandaşı dinleyip dinleyip siyasi rant uğruna paylaşımlar yaparak eli boş dönmüyoruz. Biz her işimizi istişare ile yapıyor ve sonuçlandırmaya yönelik bir gayret içerisinde çözüm üretiyoruz. Girdiğimiz her hanede ziyaret ettiğimiz her ortamda vatandaşlarımız bize yaşanan ekonomik tahribatında üstesinden AK Parti’nin geleceğini, çözerse yine Cumhur İttifakı’nın çözeceğini samimiyetle ifade etmiştir. Milletimizin sesini teşkilatlarımız aracılığıyla ilgili birimler iletmek ve tüm kılcal damarlarımıza nakşetmek için tam kadro sahada olacağız. Bu çalışmalarla birlikte yeni üyeler kazanacağız, binlerce hanemizi, yüzlerce işyerimizi, onlarca STK’mızı ziyaret edeceğiz. 2023 zaferini inşa edeceğimiz bu kutlu yolda tüm unsurlarımızla birlikte, yepyeni bir solukla, vatandaşlarımızın sesi, nefesi ve varlığıyla yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz” dedi.

ak_parti_2023_startını_verdi6

ak_parti_2023_startını_verdi5

ak_parti_2023_startını_verdi4