Gidilmedik mahalle, çalınmadık kapı ve girilmedik gönül bırakmama hedefiyle ilçe ziyaretlerine başlayan AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları üyeleri, Başkan Yasemin Turan öncülüğünde ilk olarak Arifiye ilçesini ziyaret etti.
Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’nun makamında ziyaret edilmesiyle başlayan ilçe gezisinde  bulvar, terminal kavşağı ile Tank-Palet Fabrikası boyunca devam eden ve demiryolu üstgeçit köprüsünde son bulan 2 kilometrelik duble yolu ve Büyükşehir Belediyesi gasilhanesi gezildi.

ak_kadinlar_arifiye2
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Ziraat Fakültesi, Sadem, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu, Halk Eğitim, Anaokulu, İlkokul ve İmam-Hatip Ortaokuluna giden İl Kadın Kolları üyeleri fakültelerdeki ve okullardaki çalışmaları yerinde gördü, okul bahçelerine kazandırılan, çocukların dinlenme ve gelişimine destek olacak bir çok parkı inceledi. Ziyaretlerine 15 Temmuz Meydanı, Gökkuşağı park, Arifiye park, Gölbaşı park ve Sakarya İl Ormanı ile devam eden AK Kadınlar halkın memnuniyetine ve eğlence dolu anlarına şahit oldular.

ak_kadinlar_arifiye3
Şehit Muhammed Fatih Safitürk ve babası Asım Safitürk'ün mezarlarını da ziyaret eden AK Partili kadınlar adına konuşan İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, “Şehidimize ve kıymetli babasına yüce Rabbimizden rahmet diledik. Vatanımız uğruna canını seve seve feda eden tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyoruz” dedi.

AK kadınlar Serdivan'da hizmetleri gezdi AK kadınlar Serdivan'da hizmetleri gezdi

ak_kadinlar_arifiye4
Başkan Turan gerçekleştirilen ziyaretler sonrasında ise, “İlçe ziyaretimizde bize rehberlik ve eşlik eden Arifiye İlçe Kadın Kolları Başkanımız Sayın Serap Yıldız' a ve yönetimine, bizleri misafir eden Belediye Başkanımız Sayın İsmail Karakullukçu' ya teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dilerim” diye konuştu.