IŞIKSU VE ÇAĞLAYAN SAHADA
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, teşkilat üyeleri ve meclis üyeleri ile birlikte mahalle ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

baskan_mutlu_isiksu_mahalle_ziyaretlerine_devam_ediyor (4)
Başkan Işıksu, Karapınar, Alandüzü ve Mahmudiye mahalle sakinleriyle buluşarak çalışmaları anlattı ve talepleri dinledi. Başkan Işıksu’ya, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, Belediye Başkan Yardımcıları Hilmi Kızılcık, Fatih Çelikel, Yusuf Özden, Bilal Kuriş ve Bahtiyar Nalbant, meclis üyeleri; Adem Çalışkan, İbrahim Akçam, Özkan Yetim, Can Dağabakan ilemahalle muhtarları ve mahalle temsilcileri eşlik etti. 

Bakan Tekin: "Önerilere her zaman açığız" Bakan Tekin: "Önerilere her zaman açığız"

baskan_mutlu_isiksu_mahalle_ziyaretlerine_devam_ediyor (3)
KARAPINAR, ALANDÜZÜ VE MAHMUDİYE
Mahalle ziyaretlerini değerlendiren Başkan Mutlu Işıksu, “Mahallelerimizin taleplerini yerine getirmenin memnuniyetini yaşıyoruz. Karapınar'ımızda yol açımı, yol bakım-onarım ve asfalt çalışmaları, yeni spor parkı, çocuk ve spor parklarında yenileme tamam, bu yıl da inşaallah mahallemize sosyal tesis kazandırmak için ihaleye çıkıyoruz, hayırlı olsun. Alandüzü’müzde deihtiyaç tespit ettiğimiz yolların tadilatı, sıcak asfalt serimi, sathi kaplama, kanal temizliği ve daha birçok hizmetle mahallemiz için ne gerekiyorsa hamdolsun gerçekleştirdik. Alandüzü Sosyal Tesisleri, hizmete açtık, çok da güzel oldu. Teveccühleri ve Alandüzüspor formasını hediye ettikleri için mahalle sakinlerimize çok teşekkür ediyorum. Mahmudiye’mizde ise mahallemizin yollarında bakım-onarım, sıcak asfalt ve sathi kaplama çalışmaları yaptık, çocuk parkı ve futbol sahasındaki eksikleri giderdik ve şimdi de talep ettikleri sosyal tesis çalışmamız devam ediyor, hızla tamamlayacağız, hayırlı olsun. Mahmudiye'mizde çay ve sohbet başka bir güzel, mahalle sakinlerimize yürekten teşekkürler” ifadelerini kullandı. 

baskan_mutlu_isiksu_mahalle_ziyaretlerine_devam_ediyor (1)
BAŞKAN IŞIKSU’YA TEŞEKKÜR
Mahalle ziyaretleri ile ilgili düşüncelerini paylaşan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ise, “Kıymetli Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu, ilçe teşkilatımız ve meclis üyelerimizle birliktemahalle ziyaretlerimize devam ediyoruz. Karapınar, Alandüzü ve Mahmudiye mahallemizin tüm meselelerini mahalle sakinlerimizle birlikte değerlendirdik. Mutlu Başkanımız istişare ile tüm mahallelerimizin taleplerini yerine getirmek için ekibiyle birlikte yoğun bir gayret içerisinde. Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Gönül belediyeciliği anlayışıyla ve aşkla hizmete devam” diye konuştu.

baskan_mutlu_isiksu_mahalle_ziyaretlerine_devam_ediyor (2)