IŞIKSU’YA NEZAKET ZİYARETİ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Sakarya İl Başkanı Cengiz Bayar; beraberindeki İl Başkan Vekili Turan Yıldırım, İl Başkan Yardımcıları Ömer Karayel, Önder Kazaner, Fehmi Çalış, Ömer Bayram Ömer Kaplan ve Berk Argun, Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Yaşar Yılmaz ve Serdivan İlçe Başkanı Erdem Yaşar ile birlikte Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'ya makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

BBP IŞIKSU (4)
"TAKDİR EDİYOR VE DESTEKLİYORUZ"
Cengiz Bayar gerçekleştirdikleri ziyaretle ilgili yaptıkları açıklamada, “Başkan Mutlu Işıksu, Belediye Başkanlığı görevine başladığı günden bugüne ekibiyle birlikte Adapazarı'na çok  güzel hizmetler yapmakta. Güzel projelerin bir bir hayata geçtiğini görmekteyiz. Bu hizmet ve projeleri takdir ediyor ve destekliyoruz. Emeği geçenlere de teşekkür ediyoruz. Bu güzel projelerin bir yenisi daha yakın zamanda Adapazarı'na kazandırılacağına olan inancımız tam. Hepimizin merakla beklediği ‘Ada Hayat’ projesini de yakından takip ediyoruz. Hayata geçirildiğinde Sakarya'ya önemli bir değer katacağını düşünüyoruz. İhalenin neticelenmesi ve özellikle şehrimizden bir firmanın alması memnuniyetimizi daha da arttırdı. Sözleşme bitim tarihinden çok önce teslim edileceğine inanıyorum. Bu sebeple BBP Sakarya İl Yönetimi ve İlçe Başkanları olarak bu ve benzeri projelerinizi destekliyoruz” diyerek Başkan Mutlu Işıksu'ya teşekkür etti.   

BBP IŞIKSU (1)
“TEŞKİLATLARINDAKİ YENİ DÖNEM, HAYIRLI OLSUN”
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İl Yönetimi Cumhur İttifakı ortağımız Büyük Birlik Partisi'nin İl Başkanı Cengiz Bayar ve yönetimi ile İlçe Başkanları misafirimiz oldu. İlgi ve nezaketleri için teşekkür ediyorum. Şehrin kalbi Adapazarı'mıza hep birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz. Teşkilatlarındaki yeni dönem, hayırlı olsun" diyerek, Bayar ve beraberindekilere ziyaretlerinden ve “Ada Hayat” projesine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

BBP IŞIKSU (3)

BBP IŞIKSU (2)