ADAPAZARI’NDA 5 İŞÇİ           

Para vermeyen annesini üzerine benzin döküp yakmıştı Para vermeyen annesini üzerine benzin döküp yakmıştı

İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde 7 Mayıs 2024 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan olaylarda 17 işçinin yaralandığı belirlendi. Öte yandan, Adapazarı İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk sahasında, 07 Mayıs 2024 Salı günü değişik saatlerde, çeşitli işyerlerinde çalışan 5 kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı. Olay ile ilgili Jandarma tarafından tahkikat başlatıldı.

DİKKATSİZLİK

Arifiye İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk sahasında, 07 Mayıs 2024 Salı günü değişik saatlerde, çeşitli işyerlerinde çalışan 6 kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı. Olay ile ilgili Jandarma tarafından tahkikat başlatıldı.

6 KİŞİ YARLANDI

Hendek İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk sahasında, 07 Mayıs 2024 Salı günü değişik saatlerde, çeşitli işyerlerinde çalışan 6 kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı. Olay ile ilgili Jandarma tarafından tahkikat başlatıldı.