TEK YÜREK TEK BİLEK
Sahadaki çalışması ve gördüğü büyük ilgi ile her kesimin dikkatini çeken AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Kürşat Kılıç, 14 Mayıs seçimleri öncesinde önemli açıklamalarda bulundu. Sakarya’da milletin kendilerine büyük destek verdiğini ve bağrına bastığını ifade eden Kılıç, “8 Milletvekili adayımız ve tüm parti kadrolarımızla tek yürek ve tek bilek olarak aziz milletimizin teveccühlerini ve desteklerini gördük. AK Parti’nin mayasında millete aşkla hizmet etmek var. Biz milletimize aşkla hizmete devam edeceğiz” dedi. 

14_mayista_durmak_yok_yola_devam (4)
İSTİKRAR VE GÜVEN
Sakarya’nın eser ve hizmet siyasetinden yana tavrını açıkça gösterdiğini belirten Kılıç, “Sakarya’yı karış karış gezerek hemşehrilerimizin dertleri ile hem dem olduk. Onlara gönlümüzü açtık gönüllerine girdik. Gencinden yaşlısına kadar insanlarımız istikrar ve güven diyor. Gençlerimiz özellikle bizlere umut veriyor. Türkiye Yüzyılına ve Sayın Cumhurbaşkanımıza olan desteklerini açıkça söylüyorar. Çünkü elde ettikleri kazanımların farkındalar. Bunlardan vazgeçmek istemiyorlar be geleceklerini çizmek için umudun AK Parti’de olduğunu görüyorlar” diye konuştu. 

14_mayista_durmak_yok_yola_devam (2)
ESER VE HİZMET SİYASETİ
Kılıç sözlerini şöyle tamamladı:
“14 Mayıs’ta milletimizin ferasetine güveniyoruz. Sakarya eser ve hizmet siyasetine tam destek verecek. Durmak yok yola devam diyecek. Sakarya’da sandıkları patlatarak, tarihi bir başarı kazanacağız. Aziz Milletimiz Cumhurbaşkanımıza olan güvenini yineleyecek. TOGG’un, TCG Anadolu’nun, dev projelerin ve Türkiye Yüzyılının inşasını hep birlikte gerçekleştireceğiz.”

14_mayista_durmak_yok_yola_devam (3)