YÜCE VE SOYKAN’A TEŞEKKÜR

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 14 Mayıs seçimleri öncesinde çalışmalarını Akyazı Güzlek Mahallesinde sürdürdü. Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem ile birlikte Güzlek mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Yüce’yi mahalle muhtarı Abdüsselam Akyazıcı karşıladı. Mahalleliler yapılan yatırımlar dolayısıyla Başkan Yüce ve Soykan’a teşekkür etti.

8-155

HEP BİRLİKTE YÜRÜYÜŞÜMÜZ SÜRÜYOR

Yüce, Güzlek’te gösterilen ilgi ve destekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bugün, ilerleyen saate rağmen bizleri yalnız bırakmadığınız için her birinize teşekkür ediyorum. Sevgi ve kardeşlik köprüleri ile omuz omuza yol yürüyoruz. Hamdolsun 4 yıldır gayretle şehrimize en iyi şekilde hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bugün de talep ve isteklerinizi not aldım. İnşallah gereğini yapacak, Güzlek’in gösterdiği desteğe layık olmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

7-186

ÜLKEMİZİN ŞAHLANIŞ DÖNEMİ BAŞLAYACAK

14 Mayıs’ta çok önemli bir seçim için sandığa gidileceğini belirten ve Güzlek’in her zaman olduğu gibi yine güçlü desteğini sürdüreceğini söyleyen Başkan Yüce, “21 yıl önceye göre ülkemizin nereden nerelere geldiğini çok iyi biliyoruz. 21 yılda ulaşımda savunmada saniyede teknolojide ülkemiz seviye atladı. Ülkemizi tekrar eski günlerine götürmek isteyenlere fırsat vermeyelim. İstikrar diyelim ve ülkemizin şahlanış dönemini başlatalım. 14 Mayıs’ta Akyazı her zaman olduğu gibi yine Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye yüzde yüz destek verecek. Buna gönülden inanıyorum. İnşallah 14 Mayıs Cumhur İttifakı’nın bayramı olacak” diye konuştu.

6-2265-3084-4023-4962-5631-764