60 TIR İHTİYAÇ MALZEMESİ

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Z. Şinasi Bayraktar, açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “Gıda, Giyim Kuşam, Hijyen Malzemesi gibi temel ihtiyaçlar ATSO olarak karşılamaya devam etmekteyiz. Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) olarak  Akyazı da bulanan Sanayi Kuruluşları ve İş adamlarının katkılarıyla Deprem bölgesinde bulunan vatandaşlarımızın yaralarını sarıncaya kadar kurumlar olarak üzerimize düşen görevi harfiyen yerine getirmeye çalışmaktayız.  Bu zamana kadar Akyazı olarak İş adamlarımız ve Sanayicimizin destekleri ile başta konteyner olmak üzere 60 TIR’a yakın ihtiyaç malzemesi deprem bölgelerine gönderilmiştir.

İHTİYAÇLAR DOĞRULTUSUNDA

Bizler sivil toplum kuruluşları olarak, Kaymakamlık, Belediye ve Sanayi sektörlerimizle çalışmalara devam etmekteyiz. Bu dayanışma ATSO olarak bizi son derece memnum etmektedir. Hizmetlerin devamı hızlı bir şekilde ihtiyaçlar doğrultusunda tedarik edilmektedir.  Son olarak Kızılay Başkanının bildirmiş olduğu deprem bölgesindeki acil ihtiyaçlar doğrultusunda Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası olarak kadın, çocuk iç giyim, atkı, bere, eldiven gibi malzemeler deprem bölgesine ulaştırılması için Kızılay’a teslim edilmiştir. 

BİRLİK VE BERABERLİK

Her zaman dile getirdiğimiz ortak akıl ve sağduyuya en çok böyle günlerde ihtiyacımız var. Bugüne kadar yaşadığımız her zorluktan birlik ve beraberliğimizle çıktık, bu zor günleri de hep birlikte aşacağımıza inanıyor, İş Adamlarımıza, Sanayicilerimize, Ticaret erbaplarımıza ve Meclis Üyelerimize Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak canı gönülden teşekkür ediyorum.”