ADIM ADIM ADAPAZARI
AK Parti Sakarya Milletvekili adayları, saha çalışmalarını hızla devam ettiriyor. Adapazarı seçim programları kapsamında AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Akif Adnan Dizer, Aşırlar, Nasuhlar ve Karadavutlu mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Adaylara Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik ediyor.
asirlar3

DİZER: “ADAPAZARI DAVAMIZIN ŞEHRİ”
Programları değerlendiren AK Parti Milletvekili Adayı Dizer, “Mahalle mahalle Adapazarı’mızı gezmeye, hemşehrilerimizle muhabbete ve tabii ki birlikteliğimizi perçinlemeye devam ediyoruz. Bir sorun varsa yine biz varız, sevinçlerimizi çoğaltarak yolumuza devam ederiz.  Biz sözünün eri, milletin lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşlarıyız. Şehrin kalbi Adapazarı’mızda 14 Mayıs Zaferinin ayak seslerini duyuyoruz. Maşallah Adapazarı’mızın her mahallesinde Cumhurbaşkanımıza olan büyük teveccüh, AK Kadrolara olan büyük inanç bizi gururlandırıyor ve sorumluluğumuza sorumluluk katıyor. Her zaman söylediğimiz bir şey var, Adapazarı’mız davamızın şehri ve inanıyoruz ki, Adapazarı varsa o iş tamamdır” diye konuştu.
asirlar6

IŞIKSU: “ADAPAZARI HAZIR”
Başkan Mutlu Işıksu, “Milletvekili adayımız Akif Adnan Dizer ile birlikte Nasuhlar, Aşırlar ve Karadavutlu mahalle sakinlerimizle bir araya geldik. Adapazarı'mız hazır, 14 Mayıs'ta doğrusu AK Parti diyecek ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, hep birlikte doğru adımlarla yola devam edeceğiz inşaallah” ifadelerini kullandı. 
asirlar2

Vatandaş yama, Belediye Başkanı Soykan reklam peşinde! Vatandaş yama, Belediye Başkanı Soykan reklam peşinde!

asirlar4

asirlar5