DEPREM ŞEHİTLERİ ANILDI
Asrın Felaketinde hayatını kaybeden Gençlik ve Spor Bakanlığı personeli, Anadolu Yıldızlar Ligi Şube Osman Bayrakdar Anısına düzenlenen müsabakalar Sakarya Olimpik Yüzme Havuzunda gerçekleşti.

Başkan Yüce’den şov! Başkan Yüce’den şov!

analig haber görsel  (33)
Olimpik Yüzme Havuzunda gerçekleşen müsabakalar öncesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri, Yüzme İl Temsilcileri ve Antrenörler ve kurum yetkilileri tarafından gerçekleştirilen Teknik Toplantı sonrasında, tüm takımların katılımı ile Asrın Felaketinde hayatını kaybeden,78 Gençlik ve Spor Bakanlığı personelleri ve tüm deprem şehitleri anıldı.

analig haber görsel
BİRİNCİLİK İÇİN MÜCADELE
Saygı duruşu, İstiklal Marşı ve açılış seremonisinin ardından; 10 İl'den, Balıkesir, Bursa, Edirne, Kocaeli, Kırklareli, Sakarya, Tekirdağ, Yalova, Çanakkale, İstanbul (Anadolu-Avrupa) ‘dan katılım sağlayan 11 Kulüp, 169 sporcu yarıştı. 169 Sporcunun katılımları ile başlayan 2023 ANALİG Osman Bayrakdar Sezonu Yüzme Grup Müsabakalarında ; Serbest , Sırtüstü, Karışık, Kelebek, Kurbağalama Stillerinde Sakarya’dan 14 Erkek, 11 Bayan Sporcu birincilik için mücadele gösterdi.

analig haber görsel  (1)