Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Geyve ilçesi Alifuatpaşa Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Burada faaliyete alınan Seçim İrtibat Ofisi’nin açılışını da gerçekleştiren Alemdar, coşkulu karşılama için vatandaşlara teşekkür etti. Programda AK Parti Sakarya Milletvekili Murat Kaya, Geyve Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Metin Atalay, AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir ve MHP İlçe Başkanı Murat Çakmak yer aldı.

Hizmet Ve Eser Belediyeciligi Devam Edecek (5)
"31 MART’TA EN YÜKSEK OYU ALAN İLÇE BİZ OLACAĞIZ"
Programda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, “Cumhur İttifakı olarak ülkemizin ve şehrimizin daha ileriye gitmesi adınadurmaksızın çalışmaya devam ediyoruz. Biz iddialıyız. İnşallah 31 Mart’ta en yüksek oyu alan ilçe biz olacağız. Sizin buradaki coşkunuzdan bizim bu iddiamızı ve heyecanımızı daha da artırıyor. Hepinize teşekkür ediyorum. Durmak yok yola devam” dedi.

Bir selamlama konuşması yapan MHP İlçe Başkanı Murat Çakmakise, “Cumhur İttifakı olarak çıktığımız bu yolda iki liderimizin 15 Temmuz sonrası oluşturduğu bu birliktelik çıkarsız ve amasız bir birlikteliktir. Bizde bu birlik ve beraberlikle adaylarımızınher daim sahada yanındayız. Biz seçimi kazanacağımıza inanıyoruz. Amacımız yüksek oy almaktır. Allah hepinizden razı olsun. Sakarya bizim, Cumhur bizim, Türkiye hepimizin” şeklinde konuştu.

Hizmet Ve Eser Belediyeciligi Devam Edecek (3)
TAM KAPASİTELİ SPOR KOMPLEKSİ
Konuşmasında yeni döneme dair mesajlar veren Geyve Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Metin Atalay, “Biz hazırız ve kararlıyız. Bu coşku gösteriyor ki Alifuatpaşa da hazır. 14 yıldan beri meclis üyeliği yaptım. Çıraklığı kalfalığı geçerekbelediyecilikte önemli bir tecrübe sahibi olduk. Yaklaşık 1 seneden beri devraldığım belediye başkanlığı görevimde de birçok hizmet yaptık. İlçemize endüstriyel sanayi kazandıracağız. Gençlerimize içinde buz pateni, olimpik yüzme havuzu, tenis kortu olan tam kapasiteli bir spor kompleksi kazandıracağız. Yıllardır Alifuatpaşa’nın sıkıntısı olan iki mahalleyi ayıran üstgeçidi söktük. Alifuatpaşa’nın altyolunu da çözdük. Kaldırımlarını yaptık. Yarında asfaltını atarak seçim sonrasına bırakmayacağız. Biz proje ve hizmet insanıyız. İnşallah yeni dönemde Büyükşehirde Yusuf başkanımız, ve milletvekillerimizle şehrimizi çok daha iyi noktalara getireceğiz” diye konuştu.

Hizmet Ve Eser Belediyeciligi Devam Edecek (4)
"BUGÜN OLDUĞU GİBİ YARINDA BİRLİKTE OLACAĞIZ"
Programda konuşan Başkan Adayı Alemdar, “Alifuatpaşa bu akşam coşkulu. Hepinize en derin saygılarımı sunuyorum. Hizmet bizim işimiz. AKParti belediyeciliği ve Cumhur İttifakı birlikteliği bizim hizmet anlayışımızdır. Sizlerin desteğiyle birlikte ülkemiz dünyadaki bütün mazlumların umudu oldu. Geyve’mizin bugün bütün mahallelerinde sıcak asfalt var. Bizde inşallah bugüne kadar sizinle beraber olduğumuz gibi yarında sizinle birlikte olacağız” dedi.

YSK itirazları karara bağlıyor YSK itirazları karara bağlıyor

Hizmet Ve Eser Belediyeciligi Devam Edecek (7)
"ÜRETİMİN GELİŞMESİ İÇİN ÇABA SARF EDECEĞİZ"
Alemdar konuşmasını şu sözlerle sürdürdü, “Her zaman aldığımız görevi daha ileriye taşımak için gayret edeceğiz. Toplumumuzun her kesiminin yanında olacağız. Gençlerimiz için bölgesel parklar yapacağız. Sakarya nehrimizle bütünleşeceğiz. Boydan boya rekreasyon yapacağız. Bölgemizin en önemli yeri olan Geyve Boğazı’nda üretimlerimizin gelişmesi için çaba sarf edeceğiz. Bu akşam bu sevgiyi görünce bizde diyoruz ki hizmetin en iyisini Geyve’ye yapacağız” ifadelerini kullandı.

Hizmet Ve Eser Belediyeciligi Devam Edecek (2)
"HİZMET DENİLİNCE AKLA AK PARTİ GELİR"
Alifuatpaşa’da birçok eserin hayata geçirildiğini ifade eden Sakarya Milletvekili Murat Kaya ise, “Alifuatpaşa bizim gözbebeğimiz. Hamdolsun Alifuatpaşa’da birçok eseri hayata geçirdik. Kanalizasyon, ana yol gibi problemlerimizi hallettik. İlk sokak sağlamlaştırmasını burada yaptık. Yaklaşık 7 aydır gece gündüz çalışarak yük olan Alifuatpaşa’daki asansörü kaldırdık. Okulumuz hasarlı bina çıktı,hemen hızlı bir şekilde onuda bitirdik. İşte hizmet denilinceher zaman akla AKParti gelir. Seçime az kaldı. İstiyoruz ki en yüksek oyu biz alalım,bunu başarabiliriz. Hangi partili olursa olsun biz bu kervana davet ediyoruz. Bu kervan hizmet kervanı. 22 yıldır ayakta. Gecenin bu saatinde bu soğukta bizimle beraber olan Alifuatpaşalı kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Hizmet Ve Eser Belediyeciligi Devam Edecek (6)