ÇOCUKLAR BİLİNÇLENDİRİLECEK
23 Nisan Çocuk Bayramı haftası kapsamında Sakarya Orman Bölge Müdürlüğünde bulunacak olan Yeşil Vatan Tırı, Sakarya ve Kocaeli'nde ilçe ilçe ziyaretlerde bulunarak ormanları koruma ve doğayı sevdirme kapsamında çocuklarımız ile etkinlikler yaparak, küçük yaşta orman ve doğa sevgisi konularında bilinçlenmelerini sağlayacak. Yeşil Vatan Tırı, Bölge Müdürlüğümüzde ilk olarak Hendek İlçemizi ziyaret etti.

Başkan Yıldız özel askerleri kabul etti Başkan Yıldız özel askerleri kabul etti

Vatan (8)

ETKİNLİKLER GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Basın ve İletişim Şube Müdürü Pınar Dönmez koordinasyonunda yapılan etkinliğe, Hendek Orman İşletme Müdürü Hakan Kızılarslan, İşletme Müdür Yardımcısı Can Keskin, İşletme Şefleri, Basın ve İletişim Şube müdürlüğü personeli, Orman muhafaza memurları, orman işçileri ev sahipliğinde çocuklar ile etkinlik yapmaya yardımcı olarak Hendek Belediyesi önünde bulunan park alanında İlköğretim okulu öğrencilerini ağırladı ve etkinliklerini gerçekleştirdi.

Vatan (7)

ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLAYACAK

Hendek'te vatandaşların ve özellikle çocukların yoğun ilgi gösterdiği Yeşil Vatan Tırı'nda çeşitli eğlenceli aktiviteler, yarışmalar, 5D sinema, fidan dikimi gibi çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi. Yeşil Vatan Tırı, 30 Nisan Salı akşamına kadar Sakarya Orman Bölge Müdürlüğünde  ziyaretçilerini ağırlayacak.

Vatan (6)Vatan (5)Vatan (4)Vatan (3)Vatan (2)Vatan (1)