Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Camili Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik, Yenikent Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Fikri Arslan ve dernek üyelerini ağırladı.

Bölgeye değer katan yatırım ve organizasyonlar için Yüce’ye plaket takdim eden heyet, 17 Mayıs’ta başlayan Uluslararası Bisiklet Festivali’nin Yenikent bölgesine sağladığı katkılardan duydukları memnuniyeti paylaştı. 

İl MEM ve Kızılay imzaları attılar İl MEM ve Kızılay imzaları attılar

baskan_yuceye_bisiklet_festivali_tesekkuru (1)
TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Nazik ziyaretlerinden Camili Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik, Yenikent Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Fikri Arslan ve dernek üyelerine teşekkür eden Başkan Yüce, her alanda eser ve hizmet anlayışıyla çalışma gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Başkan Yüce, “Yenikent bölgesinde Avrupa’nın en önemli bisiklet tesisine sahibiz. Uluslararası bisiklet organizasyonlarıyla da bölgenin cazibesini artırıyor, şehrimizin adını dünyaya duyuruyoruz. 17 Mayıs’tan bu yana devam eden bisiklet festivalimiz da hamdolsun büyük bir ilgi ile takip ediliyor. İnşallah başarılı bir şekilde bugünlere taşıdığımız organizasyonları hafta sonu gerçekleştirilecek bisiklette Avrupa Kupası ile sonlandıracağız. Hemşerilerimize ilgi ve destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

baskan_yuceye_bisiklet_festivali_tesekkuru (2)